Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valami el tudná ezt magyarázni...

Valami el tudná ezt magyarázni? (harry potter)

Figyelt kérdés

Nos.. A filmet láttam csak és ott az utolsó részben harry elmegy Hollóháti torony szellemehez és azt mondja a szellem hogy:már megesküdött valaki hogy elpusztitja(voldemortot), egy különös fiú különös névvel...

Harry:tom denem..

Szellem:de hazudott...

Akkor most Tom Denem megesküdött hogy elpusztitja saját magát??? Ezt egyáltalán nem értem és lehet tök egyértelmű csak nekem nem esik le....



2019. jan. 19. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Én erre a szövegre nem is emlékszem (a jelenetre nyilván igen), biztos ezt mondják? Szerintem is evidens hogy Denem nem öli meg saját magát, pláne hogy pont a halhatatlanság a dilije... Nem Harryről volt szó inkább?
2019. jan. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A diadémot kelett volna elpusztítania.
2019. jan. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igeen ezt mondták telleg.. De ha a diademet akarna elpusztitani tom akkor az is saját magát hisz aza ő horcruxa...
2019. jan. 20. 07:11
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Tom Denem mondta a szellemnek, hogy elpusztitja a diademot. Akkor a diadem meg nem volt horcrux, azert akarta Denem elkerni, hogy horcruxot csinaljon belole. Ha jol emlekszem ez utan, hogy “de hazudott”, mond olyat is Hollohati, hogy “beszennyezte sotet varazslatokkal”.

Szoval miutan Hollohati odaadta a diademot Denemnek, azutan lett horcrux.

Remelem nagyjabol erthetoen irtam :D

2019. jan. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Voldemort meg akarta szerezni a diadémot, hogy aztán horcruxot csináljon belőle. Ezért megígérte Hollóháti Helénának, hogy elpusztítja, mivel Helénának rossz emlékei kötődtek a diadémhoz (ellopta az anyjától, aztán amikor az anyja a Véres Bárót utána küldte, hogy megkeresse, az megölte Helénát). Ezért akarta tulajdonképpen Heléna is, hogy valaki megsemmisítse a diadémot, és megbízott a fiatal Voldemortban, ezért elárulta neki, hogy hol van, Voldemort pedig horcruxot csinált belőle.

Nem tudom, hogy beszélsz-e angolul, de ha igen, akkor itt egy oldal, ahol kicsit részletesebben leírják ezt az egészet. :)

[link]

2019. jan. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jaaaj most már értem köszönöm szépen a válaszokat! 😊
2019. jan. 20. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!