Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Legjobb színész, színésznő/kar...

Legjobb színész, színésznő/karakter a trónok harcában?

Figyelt kérdés
kíváncsi vagyok, kit tartotok ebben aki mind2-t remekül kitölti

2019. febr. 19. 00:20
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
nem vagyok ellene az ilyen kitérőnek, csak nehogy leragadjunk a Emiliánál :) várom a válaszokat hogy még kit tartotok jó színésznek és karakternek is 1ben a sorozatban.
2019. febr. 28. 11:46
 22/38 anonim ***** válasza:
#20: és akkor Robb feleségéről még nem is beszéltünk...
2019. febr. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%

De most ezt én nem értem. Te felteszed a kérdést hogy ki a kedvencünk, én meg írom hogy Emilia, erre jöttök azzal hogy hagyjuk már őt. Most akkor hazudjak? Ha egyszer tényleg ő a kedvencem... Azt hittem egy olyan kérdésnél hogy ki a kedvenced a Trónok harcában szabad olyan karaktert/színészt mondani aki szerepel benne, sőt főszereplő egyenesen... Vagy akkor így kellett volna kiírni, hogy "Ki a kedvencetek a Trónok harcában, kivéve Emilia Clarke mert őt utálom így nem választhatjátok?"

De akkor ha mást kell mondani Ygrittet alakító színésznő is jó csaj (bár ő csak a való életbe tetszik mert a sorozatban egy igénytelen putris csaj aki még nem is fürdik), meg az a Natalia Durmer vagy ki is elég jól néz ki.

2019. febr. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:

Leírtad,okks,semmi gond vele,ahogy azzal se,hogy vitattátok őt.Aztán úgy láttam,hogy lépni kellene tovább,ezért jeleztem és utólag látom,szigorú lépés volt részemről.Ezért bocs mindenki!


Továbbra is jöhetnek a kommentek a témában.Várom őket és a kitérőket hagyom akk ha hosszabban van kedvetek vesézni a témát.

2019. febr. 28. 23:51
 25/38 anonim ***** válasza:
50%

Ha már szinészi teljesítményről beszélünk engem lepontozhatnak mert azt mondom Jon Snow unalmas.. a könyvben egy roppant érdekes karakter de a mimikátlan Kit Harrington rohadt unalmas karaktert jelenít meg.

Nő létemre már utálom a jeleneteit, mert egy végtelen egyszerű karaktert alkottak meg amit még leront a színész


A legjobb karakter akit nagyon sajnáltam Rob Stark volt és a színész nagyon jól hozta a karaktert.


Mindenki leragad a főszereplőknél. Nekem a könyvben és ahhoz mérve a sorozatban is érdekes karakter volt a Véreb. A színész roppantul illik a szerepre és jól is hozza, nagyon eltalálták és szeretem a "rejtett" jellemfejlődését is.


Ott volt még Varys. Jobb színészt keresve sem találtak volna a szerepre, esküszöm a való életben is csak így tudom elképzelni annyira passzol rá a szerep.


Az örök kedvenc bajkeverő petyr baelish. Úgy gyűlölöd, hogy imádod érte és itt úgyszintén nehéz lenne más színésszel elképzelni annyira jól hozza.


De az igazság az, hogy az összes szereplőt fel lehetne sorolni (Pl joffreyt alakító színész állítólag a való életben gyökeres ellentéte a karakternek, mégis úgy eljátsza mintha ő maga is velejéig romlott lenne, imádom).


Az összes karakterre ráillő szinészt találtak (számomra itt kivétel havas john), így naphosszat lehetne sorolni és elemezni ki kit miért szeret :)

2019. márc. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

"De most ezt én nem értem. Te felteszed a kérdést hogy ki a kedvencünk"


De NEM ez volt a kérdés, hanem hogy ki a "legjobb". A kedvenc és a legjobb nem szinonima fogalmak. Az én kedvenc filmem pl. a Star Wars, de nagyon nem gondolom azt, hogy a legjobb lenne amit láttam :D


És az, hogy valaki szexi, senkit nem tesz jó színésznővé. Egyébként Clarke nem rossz színésznő, inkább egy átlagos középszernek mondanám, csak a Trónok Harcában annyi jó színésszel és színésznővel van körbevéve, hogy nagyon lefele lóg ki.

2019. márc. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
Hát jah jó a véreb meg a színész is remek de a könyvhöz képest ő is el van szabva kicsit mert 30 körüli a karakter nem pedig 50.
2019. márc. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:
#25 Kit Harrington-nál érdekes, hogy ezt kérték az alkotók a színésztől, hogy ilyen semmilyen legyen..és közben nem is akarták lecserélni őt (még az elején). ehhez hozzáteszem, maga Peter Dinklage is "not bad" ra értékelte, mikor rákérdeztek felőle. azt mondta: Kit Harrington egyszer egy remek színész lesz"
2019. márc. 3. 15:35
 29/38 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy Kit Harington az összes többi filmjében is ugyanilyen semmilyen.És nem hiszem,hogy mindenhol ezt kérték tőle.
2019. márc. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

egyszer remek színész lesz de most még förtelmes, gondolta magában :D


A "régi időkben" mondván, mivel egy másik univerzum de régi idők felhasználásával a 30 éves kor nem úgy nézett ki mint manapság. Ritka Tywin 67 éve is, a közember és a "kutyák" korán vénültek és haltak :D nekem tetszett a karakter megjelenítése

2019. márc. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!