Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Legjobb színész, színésznő/kar...

Legjobb színész, színésznő/karakter a trónok harcában?

Figyelt kérdés
kíváncsi vagyok, kit tartotok ebben aki mind2-t remekül kitölti

2019. febr. 19. 00:20
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
megmondta :) én kíváncsi vagyok mikor fog érdekesebben játszani
2019. márc. 6. 19:58
 32/38 elisa04 ***** válasza:

Szerintem a legjobb színésznő Michelle Fairley volt, amíg meg nem halt a sorozatban, de Maisi Williams is tehetséges színésznő, a legjobb színész pedig Alfie Allen és Peter Dinklage.

A kedvenc karaktereim: Sansa, Arya, Theon, Brienne, Robb Stark (volt)

2019. márc. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim válasza:
Szerintem Maisie Williams alakítása aaz egyik legjobb,kezdve azzal hogy maga a színésznő jobbkezes,de ha megfigyeled Arya balkezes, valamint nagyon tetszik az hogy a "fiús lánytól" kezdve a szinte érzelmeknélküli bérgyilkosig nagyon jól előtudja adni a szerepét.
2019. márc. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
Maisie Williams-t és Arya Stark alakítását értékelem én is, ahogy fokozatosan fejlődött és hogy ütősre emelte a gyilkos technikáit. pl amit Brienne-vel művelt,ott meggyőzött róla velem könnyedén leszámolna..mielőtt elkapna a pánik :P
2019. márc. 9. 23:53
 35/38 anonim ***** válasza:

"amit Brienne-vel művelt"


Már nem azért, de ott Brienne-nek simán győznie kellett volna

2019. márc. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:
okks, erre nem térek ki külön :)
2019. márc. 11. 16:45
 37/38 anonim válasza:
100%

Ha még aktuális, így a 8. évad után Emilia Clarke alakítása nem volt rossz, legalábbis sokkal jobb volt véleményem szerint mint az előző évadokban. Ha az állandó színészeket/nőket nézzük a legjobb színésznő a sorozatban Lena Headey (Cersei), és szerintem Sophie Turner (Sansa).

Maisie Williams (Arya) sem rossz, csak ez a "no one"-os résznél már kicsit erőltetettnek tűnt, de egyébként az első 4 évadban jó volt, és a 8-ban is.

Natalie Dormer (Margaery) és Michelle Fairley ( Catelyn Stark/Tully) is jók voltak de a legjobb Diana Rigg (Lady Olenna) hatalmas volt!

Színészek közül Richard Madden (Robb Stark) többnyire jó volt, Rory McCann (Sandor), Alfie Allen(Theon), Iwan Rheon(Ramsey), Jack Glesson (Joffrey) Aidan Gillen(Kisujj) Conlethe Hill(Varys), na ők aztán tudnak valamit, kva jók!

De persze a legjobbak akkor is a Lannisterek, Peter Dinklage és Nikolaj Coster-Waldau.

Egyébként a kisebb szerepben feltűnt színészek is jók voltak(Black Fish, Yara Greyjoy, Oberyn Martell, Bronn, Tormund)

Igazából tényleg erős színészek vannak benne, sajnos kivéve a végére 2 főszereplővé vált színészeket.

Bár érdekes hogy senki sem tesz megjegyzést Stannis, Mellisandre és Davos megformálóira, nekem ők is adták.

2019. júl. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
Tyrion Lannister és bátya megy át legnagyobb jellem fejlődésen és szerintem igen jól is csinálják mint színész. Amúgy az egész lannister ház nagyon jól hozza a szerepét. De senki sem rossz ebben a sorozatban.
márc. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!