Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Gyűrűk ura vége a könyvek...

Gyűrűk ura vége a könyvek szerint?

Figyelt kérdés
Sziasztok, most néztem meg a Gyűrűk ura filmeket, de azt hallottam, hogy a könyvekben más a bafejezése (3. rész vége). Legyen szíves valaki mondja el mi lett a sztori vége a könyvekben? (Ami még pluszba érdekel hogy milett gimblivel és legolassal?

2019. febr. 28. 21:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
Nos nem olvastam (még) a könyvet, de úgy tudom hogy nagy vonalakban egyezik a film végével, bár van egy nagyon tuti Sauron-os jelenet még a végén, amit szerintem kár volt kihagyni a filmből. Gimli tudtommal Legolas-szal tarthatott a tengerentúlra.
2019. febr. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%

Nem tudom mit ír az első én múltkor fejeztem be a könyveket, nincs Sauronos rész benne és nem tudom honnan halottad, hogy más a befejezése mert ez nem igaz, ugyanaz a befejezése max még annyival lehetne kiegészíteni, hogy a Megyében van még egy csata a (hobbitok vs banditák) de nem spoilerezek.

Ui.:Ahogy az első is írta, Gimli és Legolas később csatlakoznak a többi tündéhez a tengeren túlra.

2019. márc. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az sincs benne a filmben, hogy Samu is használja a gyűrűt és így ő is gyűrűhordozóvá válik és majd neki is el kell hajóznia Frodóék után, ha eljön az ideje. De mivel ő csak rövid ideig hordozta a gyűrűt, ő több időt tölthet el a családjával a Megyében.
2019. márc. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szarumánról beszél az első nem? Bár én is csak mástól hallottam.
2019. márc. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

2


Itt olvastam:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__konyvek__8079344-..


"A könyvben, miután legyőzték, még megjelenik egy sötét árny képében, de mikor kinyújtaná a kezét a szereplők felé, a szél messzire repíti és elenyész a levegőben."


3


Miután a pók lebénította Frodót, Samu magához veszi a gyűrűt, és addig nála is van, amíg meg nem menti Frodót az orkoktól. Ez benne van a filmben.

2019. márc. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

5. És az is benne van, hogy felhúzza az ujjára?

Én nem láttam a filmeket és valószínűleg nem is fogom megnézni, csak érdekel.

2019. márc. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

5.Akkor hülyeséget irt a bizonyos illető.

6.Nem az nincs benne, sajnos kihagyták.

2019. márc. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azt hiszem kicsit eltértünk a kérdésemtől... Tehát valaki hajlandó lenne elmondani a könyv végét, onnantól hogy frodó bedobja a gyűrűt, vagy nem?
2019. márc. 2. 13:46
 9/11 anonim ***** válasza:
#2 válaszomban leírtam milyen más dolgok történnek a könyvekben miután bedobja Frodó a Gyűrűt. Annyit hozzátennék, hogy később, sokkal később Samu is csatlakozik hozzájuk és kb. ennyi változás van a végéhez képest.
2019. márc. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Még annyi történik, hogy a Megyét meg kell menteniük a kiszabadult Szarumántól. (Nekem ez már annyira nem tetszett benne, olyan lekicsinylő feladat a világ megmentése után)
2019. márc. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!