Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen jó taktikák vannak...

Milyen jó taktikák vannak filmes spoilerek elkerülésére DVD megjelenésig?

Figyelt kérdés
Nem fogom tudni megnézni a Marvel Kapitányt és ezért a Bosszúállók: Végjátékot sem a moziban, viszont mind a kettő nagyon érdekel, így szeretném ha nem járnák úgy mint a Végtelen Háborúval, hogy már másnap tudtam hogy mi történt, kik haltak meg, mi lett a vége stb. Szeretném ha teljes hírzár lenne a két filmmel kapcsolatban amíg ki nem jönnek DVD-n (ami még kb. 5 illetve 7 hónap szóval nem kis idő), milyen taktikák, tippek, tanácsok vannak erre? Mit érdemes kerülni és hogyan?

2019. márc. 4. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Hanyagold az internetet, és kerüld az embereket! Máshogy elég lehetetlen elkerülni egy ennyire várt filmről való híreket, véleményeket.
2019. márc. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát a legjobb megoldás tényleg az lenne, ha így elutaznál egy lakatlan szigetre és ott megvárnád míg kijönnek a filmek.

Én a Végtelen Háborút négy nappal a premier után néztem meg, addigra már tudtam, hog ki fog meghalni. Az internetre annyira mentem fel, hogy elküldjek valakinek valamit a Facebook-on. Az első poszt a kezdőlapomon egy hatalmas spoiler volt.

De figyelj, június környékén fog kijönni MK DVD-n külföldön. Szerintem akkor már lesz aki felteszi mozis szinkronnal, ami nem is annyira rossz. Ha szerencséd van akkor még játszani fogják a Végjátékot a mozik.

2019. márc. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kb másfél hónapig adják a mozik, persze nyilván te tudod, hogy miért nem érsz rá, de ezidő alatt nem tudsz eljutni moziba?

Szerintem a facebook és instagramot ne használd, akikkel pedig jóban vagy, kérd meg őket, hogy ne mondjanak róla semmit.

2019. márc. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket, hát, nem lesz egyszerű bő fél évig Instagramot, Facebookot hanyagolni (amúgy biztos vagyok benne hogy itt a Gyakorin is lesz majd pár nagyokos aki "elfelejti" kiírni hogy spoiler a kapcsolódó kérdésekhez). Sajnos semmiképpen nem tudom moziban megnézni, bonyolult okai vannak, időm az lenne rá nyilván másfél hónap alatt, nem azon múlik sajnos, más miatt nem fog menni.
2019. márc. 4. 15:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Feltételezem anyagi okokból. :/
2019. márc. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Doctor Strange válasza:
#5: Ja, mert biztos a DVD olcsóbb, mint a mozijegy. Szerintem próbálj meg értelmes válaszokat adni.
2019. márc. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!