Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Bosszúállók végjáték! Miért...

Bosszúállók végjáték! Miért nincs már valami promó anyag a film körül?

Figyelt kérdés
Se egy új előzetes,plakát,tv spot vagy valami. Már csak 1,5 hónap a premierig. De alig kaptunk valamit. Nagyon szegényesnek érzem a marketinget.

2019. márc. 4. 23:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
De most mivel leszünk előrébb ha lesz még egy fotó Vasemberről? A Végjáték amúgy is kb. olyan mintha félbehagynál egy filmet majd egy év múlva folytatnád, ennek nem kell nagyon promó mert aki látta a Végtelen háborút az ezt is meg fogja nézni. Itt nem valami teljesen új történetről van szó, ráadásul jó eséllyel a filmtörténelem egyik legnagyobb dobása lesz. Ezt plakátok nélkül is tudni lehet.
2019. márc. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

"jó eséllyel a filmtörténelem egyik legnagyobb dobása lesz. Ezt plakátok nélkül is tudni lehet."


Abban biztos vagyok hogy jó film lesz és nagyon várom, de azért tartok tőle hogy a Végtelen Háborút nem tudják majd megugrani.

2019. márc. 5. 23:50
 13/20 anonim ***** válasza:
Ha megugrani nem is tudják, attól még nagyobb súlya lesz, hiszen, aki itt meghal, az tényleg meghal!
2019. márc. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

No kérdező, megnyugodtál kicsit? Mert hogy ugye tegnap kijött egy új trailer, ergo kívánságod teljesült. Bizonyára már láttad:

https://www.youtube.com/watch?v=CkTw2-9d1rc

2019. márc. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

#14

Köszi, igen már láttam :)

2019. márc. 15. 11:07
 16/20 anonim ***** válasza:

Posztert láttad?

[link]

2019. márc. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Chris Hemsworth instagramján (is), van fent egy másik promó is az Endgame-ből, ami tartalmaz pár olyan snittet, ami a második trailerben sincsen benne, bár elég rövidke. Nem tudom lehet-e instás linket osztani, de hátha:

[link]

2019. márc. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Az a Super Bowl reklám.
2019. márc. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
"Fokof" és valóban nem ezt akartam, most akkor kereshetem meg azt a linket is, ha tudnám hol láttam. Chris Hemswort és Chris Evans beszél az elején (riportféle ofkorsz) és bevágnak néhány, no nem túl sok snittet a háttérben, amit nem láttam a trailerekben, bár tény, ezek max 10 sec. tartalmúak. Nyilván valami US mozis műsorból lett összevágva a klip is amire gondolok. Mea culpa, nem néztem meg linkelés előtt, csak toltam ide. :D
2019. márc. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Itt vannak a karakterplakátok is:

[link]

2019. márc. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!