Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a magyarázat a Harry...

Mi a magyarázat a Harry Potter című sorozatban található ellentmondásoknak?

Figyelt kérdés
Kettőre is fel figyeltem. Az eggyik az amikor Harry Potter ,oda adja a a Griffendél kardját a a manónak,hogy be jussanak Bellattix Lestrange kamrájába,hogy el pusztítsák a horcruxot,de a film végén Neville Longbottom pusztítja el Voldemort kígyóját a karddal. A kérdés ,hogy kerül a kardt Neville kezéve? A másik ellentmondás ,pedig a bodzapálca ,úgy van számontartva ,hogy ez a létező leg erősebb pálca ,pedig ,ha le fegyverzéssel el veszti a pálca tulajdonosa a pálca feletti uralmat ,akkor szinte használhatatlan lenne a pálca. Mert minig azé a pálca ,aki le fegyveri a pálca tulajdonosát,vagyis használóját ,így ha le fegyverzik az el veszti az uralmat felette és nem engedelmeskedk továbbra számára a pálca.Akkor mégis ez ,hogy van ? Ha valaki le tudná írni ,annak nagyon hálás lennék ,mert lehet ,csak én nem figyetem,vagy jöttem rá a dolgok lényegére :) köszönöm

2019. márc. 10. 15:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, amikor választani kell 4 évente, az ilyen kötekedők hol vannak és miért nem gondolkodnak?
2019. márc. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!