Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek ki fog és kit...

Szerintetek ki fog és kit szeretnétek hogy meghaljon a Trónok harca 8. évadában?

Figyelt kérdés
2019. márc. 15. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Mivel mindenhol azt kommunikálják az érintettek, hogy rengeteg főszereplő fog meghalni, ezért szerintem nem hibázunk akkorát, ha leírunk ide bárkit Jaime-től elkezdve Theonon át Jonig. Akik szerintem biztonságban vannak, azok Tyrion, Sansa, Sam és valami megmagyarázhatatlan motiváció miatt Gendry. Rajtuk kívül tényleg bárki meghalhat.


Akiket szeretnék, egyrészt ugye a dedikált szararcokat, Cersei, Euron, Qyburn, Gregor


Rajtuk kívül:


Bran: nem látom nagyon az értelmét, hogy az ő képességeivel miért kellene életben maradnia egy olyan világban, ahol már nem kell tartani a Másoktól (feltéve, ha legyőzik őket)


Melisandre: lásd Bran


Davos: nála kicsit visszásnak érzem, hogy miután annyira hitt Stannisben végig, csak úgy egyik pillanatról a másikra Jon legbizalmasabb tanácsadója lett. Ezzel együtt ő egy 100%-ig pozitív karakter, így a halála is biztos, hogy nagyon megrázó és akár katartikus is lehetne, simán lehetne ő ennek az évadnak a Hodorja


Daenerys: nála két lehetőség van, vagy felül a Vastrónra, vagy meghal. Azzal együtt, hogy szerintem uralkodónak borzalmas lenne, nagyon szeretném, ha Jon lenne Azor Ahai, az ő legendájához viszont szükség van egy Nissa Nissára is, akit feláldozhat azért, hogy elpusztuljanak Mások. És ha Jon Azor Ahai, akkor Dany kell, hogy legyen Nissa Nissa.


És bár a kérdésben nem volt benne, ha beleszámítjuk a fanservice faktor, én valami olyan befejezéssel lennék elégedett, ha Jonnak és Danynek tényleg születne egy gyereke, Dany meghal, legyőzik a Másokat meg Cerseit, Jonból akarata ellenére király lesz, neveli a gyereket, viszont annak hatására, hogy megtudta, hogy az egész élete egy hazugság volt + meghalt a szerelme, örök életére egy megtört ember lesz belőle.

2019. márc. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Cersei, Arya, Jaime meghal úgy vélem. többi kérdéses
2019. márc. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel olvastam a kiszivárgott forgatókönyvet ezért inkább nem írom le.
2019. márc. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!