Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kedveli anya jobban a...

Miért kedveli anya jobban a barátomat, mint engem?

Figyelt kérdés
Nem zavar, de nekem nagyon furcsa. Ha én kérem meg, hogy menjek el valahova a barátommal, akkor nagyon nehezen mond igent, de ha a barátom beszél vele, akkor azonnal beleegyezik, még olyanokba is belemegy, hogy titokban átmehessek hozzá, amit apámnak nem mondunk el (külföldön dolgozik). Ez mitől lehet? Velem is kedves, de a barátommal nagyon és ez furcsa is meg jó is. De nem is a kedvelés erre a jó szó, talán jobban bízik benne? De kedveli is.
2014. ápr. 19. 11:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Nincs ezzel semmi gond. Örülj hogy megbízik a barátodban, gondolom kiérdemelte anyukádnál. Azt ne hidd hogy jobban szereti mint Téged. Egyszerűen a barátod talán jobban megtalálja vele a közös hangot.
2014. ápr. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem 1-es leírta. Nem tudok mit hozzáfűzni.
2014. ápr. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igazából feljelenthették volna liliomtiprásért, de már 2 és fél év elmúlt azóta, de miután kiderültek rólunk ezek sem haragudott. Persze nem is kell, örülök neki.
2014. ápr. 19. 11:50
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Figyelj, te nem tudhatod mindig biztosra, mit tervez a barátod, és anyukád ezt tudva, nem mer elengedni. De ha a fiú a szemébe néz és látszik, mik a szándékai, ezért bízik meg benne, és enged el vele.
2014. ápr. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Inkább örülj neki, hogy elfogadta. És szerintem csak bebeszéled magadnak, hogy őt jobban szereti.
2014. ápr. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Van ez így. Akár indok nélkül is néha kialakul egy adott szimpátia két ember között, amely sok mindenre képes. Én például így vagyok a nagynénimmel ( tudom, hogy ez más típusú viszony, de a lényeg ugyanaz ), hogy a nagynénim igazából rendkívül kevés embert kedvel, furcsa személyiség, de a lényeg az az, hogy valamiért engem nagyon komáz és ha mondjuk menni akarunk valahova az unokatestvéremékkel, akkor bármit enged, ha én kérem meg, viszont az unokatestvéreimnek ( akik a saját gyerekei ) nem engedné meg. S nem is találkozunk sűrűn, nem is igazán beszéltünk sokat vagy ilyesmi, csak van egy adott hullámhossz közöttünk, amely még szavak vagy indokok nélkül is okot ad a szimpátiára, illetve a bizalomra.
2014. ápr. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%
Dugcsizik anyáddal.
2014. ápr. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%

Ha összejátszik veled apád mögött abból hamar egy romlott házasság és akár egy válás lehet a későbbiekben. Ha kiderül.

Ha Arra jön apád a melóból külföldről hogy te a pasiddal kaffantassz (mennyi idős is vagy?) annak ellenére, hogy ő nem engedte meg és ebben anyád asszisztált lehet kicsapja a balhét.


27/F

2014. ápr. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Már nem azért, de amúgy is romlott házasság, de a tesóim miatt nem fognak válni.
2014. ápr. 19. 12:35
 10/17 anonim ***** válasza:
47%
Tetszik neki a srac lehet hogy szex lesz belöle titokban k...a anyadat
2014. ápr. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!