Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem nézhetetlen a...

Csak szerintem nézhetetlen a Naruto?

Figyelt kérdés
Értem én, hogy a mai napig az egekbe hypolják, de szerintem àtlag alatti. A fele fillerekből áll, és a valódi sztori nagy része is csak időhúzás. A karakterek végtelenül sablonosak, a történetívek gyengék, a csaták kiszámíthatóak. Tudom, hogy sokan imádják, de szerintem baromi erőltetett, pláne a Shippuuden.
2019. márc. 31. 16:56
 1/6 BruceStark ***** válasza:
27%
Minden jó ízlésű animés szerint nézhetetlen.
2019. márc. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod, ment a zöld kéz.
2019. márc. 31. 20:10
 3/6 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
78%

Kinek mi jön be :) Téged nem érintett meg, én felnőtt férfi létemre többször megkönnyeztem és ezzel búcsúztam a haldokló apámtól is.


De engem is le szoktak pontozni nullára, amikor megemlítem, hogy a legkevésbé sem tud felizgatni az Agymenők vagy a Trónok harca.


Valóban sok a filler, a sztori meg olyan amilyen, ez egy sonen, másmilyen nem is nagyon lehetne... De nagyon jól adja át a szellemiségét, és a legtöbb anime erre képtelen. Számomra ettől nő magasan sok másik fölé.

2019. ápr. 1. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Viktorka19 válasza:

Szerintem egész jó anime sorozat, jó vannak hibái pl az hogy sok benne a filler rész persze ez is kell bele

De ettől függetlenül nagyon jó

Én többször is meg néztem és szerintem ha végig nezned szánnál rá időt akkor még változna a véleményed

Mert van története és sajnálom hogy vége lett, a boruto amit most nem olyan rég kezdtek el ami most már olyan 102 résznél jár na annak eddig nem sok értelmét látom de majd ki alakul az is remélem hogy lessz valamit nagy csata mint a Naruto Shippuuden ben mert ha nem lessz akkor nagyot fogok csalódni benne

2019. ápr. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Clay Morrow ***** válasza:
100%
Hát a dáj-hárd animések meg a pokolig ócsárolják, de igazából kit érdekel? Mindenki végül azt nézi ami neki jólesik. Korántsem érdekel vagy befolyásol abban, hogy nézem-e valami holmi noname internetes személy. Abban igazat adok, hogy irtó sok az értelmetlen filler, de a pénz beszél ugye, számomra többet jelent, néztem Naruto-n kívül más animéket is, igaz nem sokat, de kevés férkőzött ennyire a szívembe, mint Naruto. Kiskorom óta rajongok érte, így szerintem sohasem tudnám megutálni, úgymond részem lett. Bár mára már nagyon lecsillapodott az animé lázam, de mindig is ott fog díszelegni nálam a top-ban.
2019. ápr. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A Naruto a legjobb ha tetszik ha nem! Ha nem tetszik ne nézd! A legjobb Anime!
2019. júl. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!