Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek is ellaposodott a...

Szerintetek is ellaposodott a Walking Dead és Zöld Íjász?

Figyelt kérdés
Régen imádtam, de most annyira nem jók már, Ti hogy vagytok ezzel?
2019. ápr. 3. 14:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem egyáltalán nem!

Már a kezdetekben is laposak voltak.

2019. ápr. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Walking Dead pont hogy az új évaddal pörgött fel újra.
2019. ápr. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
#2 akkor lehet, hogy én rosszkor kaszáltak, de egyszerűen én már nem tudtam megnézni egy részt sem végig a walking dead új évadából. Egyszerűen nem látni, hova tart ez a sorozat, már rég le kellett volna zárni.
2019. ápr. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem kell lezárni, hanem össze kéne rakni a fearral. Morgan visszatérne az új csapatával aztán nem tudom..
2019. ápr. 3. 15:19
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
A Walking Dead már a 3. évadtól lapos. 🙄
2019. ápr. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A Walking dead a kormányzóval való csatározásig volt izgalmas. Azóta behozták Negant, aki egy baromi jó karakter (volt), de valahogy nem rázta fel a sorozatot. Most behozták a suttogókat, ami szintén baromi jó szerintem és az elmúlt két évadhoz képest jobb is az új, de még mindig nem gondolom azt, hogy olyan jó lenne, mint az elején. Persze nehéz újat mutatni 8 évad után, de nekem is az első 3 évad volt a kedvencem.

Túl sok a karakter és nagyon kevés van kibontva. Szinte senkiről semmit nem tudunk elmondani, nem lehet velük azonosulni. Ha Deryl kidőlne. Akkor le lehetne húzni a rolót. Pedig egy egész sorozat, nem egy karakteren kéne múljon. De már nincs Rick sem, úgyhogy jelenleg rajta múlik az egész. Legalábbis szerintem.

Ettől függetlenül még nézem és nézni is fogom, mert ha 9 évadot láttam, akkor nem most fogom abbahagyni. Ha az eleje sem tetszett volna, akkor már nem nézném, de így végig fogom nézni. Remélem legalább a lezárás jó lesz, akárhány évadig is tartson.

2019. ápr. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ha Daryl elmenne, akkor már senki nem nézné. Az első részek voltak a legjobbak. Közben lassan már nem is a kóborlókról szól ez az egész, hanem a versengésről emberek közt. Meg most annyi fele vannak, hogy 1-1 részben csak pár emberről van szó.

Most ne mondjátok, hogy Nektek nem hiányoznak ezek:

[link]

[link]

2019. ápr. 3. 19:41
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez volt a bajom a Walking Deaddel. Az elején tényleg a zombikról szólt, ellenük küzdöttek. Majd elkezdtek az emberek egymás ellen acsarkodni, mindenki kitolt mindenkivel és a zombik már messze nem kaptak akkora szerepet, kb mellékszereplők lettek. Na most ha ármánykodásra vágyom akkor bekapcsolom délután a TV2-t és nézem az aktuális latin/török sorozatot de nem a Walking Deadtől várom ezt mert nem ezért kezdtem el anno nézni. Kár érte mert nagyon nagyon jó volt az elején és maga a zombi tematika is marhaérdekes.
2019. ápr. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem még mindig jó és volt is.

Zöld íjászt nem nézem.

2019. ápr. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

A zöld íjász 1., 2. évada szuper volt. A realitások köré építették a storyt, utána a 3.-4. évadban behozták ezeket a természetfeletti dolgokat, ami nagyon elrontotta. A 4. évadot szó szerint végig szenvedtem.

Aztán az 5.évaddal sikerült újra visszatérnie, nagyon jól sikerült az is.

Jelenleg a 6. évadot nézem, egyelőre vegyes érzelmek.

2019. ápr. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!