Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Bird box. Csak szerintem...

Bird box. Csak szerintem értelmetlen?

Figyelt kérdés
a házban amikor a bolond letépte a sötétítőket mindenki öngyilkos lett fél perc alatt, de a végén a vakok iskolájában, a szabadban beszélgetnek vagy 10 percig szemfedő nélkül, és senkinek nem lesz semmi baja... Annyira nem nyerte el a tetszésemet a film, a Quiet Place szerintem sokkal jobbra sikerült.

#Sandra Bullock #Bird Box #madarak dobozban
2019. ápr. 14. 01:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért, mert a vakok iskolájában nem volt lény, amit megláthattak? Ez nem értelmetlen.
2019. ápr. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
elég világos volt ott bent, és a föld is tele volt falevéllel, szóval simán ki lehetett látni a szabadba gondolom. Nem tudom miért nem volt akkor ott a "lény"...
2019. ápr. 14. 14:53
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az albaküvegen nem igazán lehetett kilátni, mert be volt nőve. Nem az a rész a baromság, hogy nem volt lény, hanem, hogy világos volt.
2019. ápr. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A lények meg egyébként a bolondot követték, mert mindenkinek meg akarta mutatni őket.

A könyvekben nem maradnak kint, hanem a bolond beengedi őket a házba, de ott eleve sokkal több karakter van és sokkal nagyobb így a vérfürdő is.

Az egyik lény pedig felmegy a két szülő nőhöz, miután lent már mindenki meghalt.

2019. ápr. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Unari ***** válasza:
Igen ki lehetett látni annak ellenére hogy sűrűn benőtte a növény, és a lények nem is mentek onnal el de nem is maradtak egyhelyben örökké. A vak fickó is mondta hogy a madarak figyelmeztetik a látókat közeledésükre. Az alternatív befejezésben megvakítják magukat a látók és úgy élnek ott csak a rendező nem akart ilyen komor befelyezést. Nekem inkább az ellentmondásos, hogy az egyértelmű fizikailag nem tudnak bántani senkit. (egyik teória szerint olyan suttogó démonok akik a szabadakarat jóvoltából viszik kárhozatba az embereket. Mindenki a saját legbenső bűneit látja bennük. Ezért is nem "hat" a bolondokra mert számukra nem létezik bűn, lelkiismeret furdalás, tettek megbánás nélküli cselekedet egész életükben.) Szóval nem tudnak fizikai kapcsolatba lépni senkivel akkor hogy mozgatják a fákat mikor haladtak? Amúgy szerintem nem volt olyan rossz. Sandra, és az öreg John alakítás szerintem szenzációs volt.
2019. okt. 5. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Unari ***** válasza:
Off: a Quiet Place jobb film lett volna szerintem is ha nem rontják el a végét. Egészen addig nagyon ott volt, de azt nekem ne akarja beadni senki hogy szinte azonnal levágta az emberiség hogy a lények ultraérzékenyek a legkisebb hangra is és senkinek nem az az első gondolata még csak fel sem dereng, hogy akkor hangfegyverrel, vagy bsz.tt nagy kutyasíppal kellene esetleg harcolni ellenük? Az első tíz másodpercben ez jutott az eszembe nekem is, éppen azért mert totál egyértelmű vártam hogy mi lesz a megoldás, erre nem az hogy "kutyasípot" kell használni. Na ott mondtam hogy elmentek ti a jó büdös... Minden meg volt benne amit nem láttam filmben talán vagy 10 éve erre így összecsapni a végét...? Tuti Sbalamalambimbam adott nekik tippet a végéhez.
2019. okt. 5. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!