Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » George RR Martin új nyilatkoza...

George RR Martin új nyilatkozata miszerint nem nagyon fog különbözni a sorozat és a könyv vége? Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés
Azt mondta hogy a másodlagos és harmadlagos karakterek története más lehet. A vége meg ugyan az. (Trónok harca)

2019. ápr. 14. 20:22
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Havas Jon sztorija is ugyan az mint a könyvben, max a másodlagos dolgok különböznek. Részleteiben más. De Havas Jon az Havas Jon. Származása, motivációi...stb.
2019. ápr. 15. 11:25
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem, nem igazán, hiszen mindig mást mondanak. Az író nem erősített meg semmit.
2019. ápr. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Dehogynem. Akkor azt mondta volna hogy ugyan az lesz az üzenete. :D De ő azt mondta hogy nem nagyon fog különbözni a végük. Amikor kiadja a 6. könyvet és a karakterek sorsa úgy alakul ahogy a sorozatban, és akik nem kerültek bele a sorozatba meghalnak akkor majd egyértelműbb lesz mások számára is. Meg az írók is mindig ugyan azt mondják. Max másképp fogalmazva.


Most már a reddit/r/asoiaf oldalon is voltak posztok a legutóbbi interjúk miatt ahol a legfanatikusabbak is elfogadták a tényt hogy a vég ugyan az lesz.

2019. ápr. 15. 23:52
 14/18 A kérdező kommentje:
*rendezők
2019. ápr. 16. 09:08
 15/18 anonim ***** válasza:

Nem lesz az. Az írók nem mondják ugyanazt, ne hazduj. Ebben az interjúban, korábban is azt mondja először, hogy eltér, aztán azt, hogy hasonló lesz.

Ráadásul amit te írsz, annak semmi értelme, hiszen pont azt mondja Martin, hogy a másodlagos szereplők történeteiben lesznek a legnagyobb eltérések. Megint hazudni akarsz.

Azt is mondja, hogy valakinek az ő befejezése fog tetszeni, valakinek meg a sorozaté. Ennek megint nem lenne értelme, ha a sorozatnak és könyvnek ugyanaz lenne a befejezése.


A redditen sok mást is hisznek. Attól, hogy az oda kommentelők hisznek valamit, még nem válik valósággá.


Továbbra sem értem, hogy miért jó az valakinek, hogy egy könyv el van spoilerezve rossz írók által. És ha még így is van, miért kell erre nyált verni. Ez inkább szomorú, mint dicsőséges.

2019. ápr. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
*hazudj
2019. ápr. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Nem hazudok. Mindig ugyan azt mondják csak másképp fogalmaznak.


Igen náluk. Írtam is, hogy másod és harmadlagosaknál. Pl. Sandor, Stannis, talán Brienne is idesorolható bár ő POV...


Hát azért mondja ezt mert mint mondta valamennyiben különbözni fog, de kb a 90%-a, azaz a lényeg ugyan az lesz.


Az meg hogy jó-e vagy sem az nem számít már. GRRM örült mint az állat amikor megtudta hogy vászonra akarják vinni a sztoriját. El is mondott mindent a két rendezőnek, azok meg a lényeget a vászonra vitték és úgy fejezik be ahogy az író akarja. De Martin is mondta hogy azt hitte ő fejezi be előbb a sztorit. :D :D Kissé naív volt vagy nem tudom...de így alakult, szóval a sorozat fejezi be először a történetét.

2019. ápr. 16. 23:02
 18/18 anonim ***** válasza:
Hát remélem nem így lesz és tévedsz és Martin csak úgy értette amit mondott, ahogy én írtam. Ezek már nem is a könyves karakterek, az igazi történettel, csak a színészek kivetülései, amit a rajongók várnak tőlük. Annyira sekélyes az egész, hogy nem tudom elképzelni ezt Martin gondolta volna ki.. Az első öt percben már egy undorító farok-poén Tyriontól, ennyi a karaktere négy évada. A többiekről pedig szólni sem érdemes.
2019. ápr. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!