Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aréna moziban hogy működik ez...

Aréna moziban hogy működik ez a szemüveg dolog?

Figyelt kérdés
Még sosem voltam ott, viszont sikerült jegyet vennem a bosszúállók-végjátékra. Megvan a jegyem is és a szemüveg"jegy" is. Viszont nem tudom hol kell igényelni a szemüveget, illetve honnan tudom melyik teremben fogjàk vetíteni?

#IMAX #mozi #3D #cinema budapest
2019. ápr. 15. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Rossz kategória, mi köze ennek a tini kapcsolatokhoz?? Egyébként mindent itt fogsz megtudni. A jegyeden rajta van a terem száma, de ott is elmondják majd ötször. A szemüveget a jegyed ellenőrzésekor kapod.
2019. ápr. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amikor átadod a jegyed, megkapod a szemüveget. Ez a tiéd, a film után tedd el és ha legközelebb moziba mész, vidd magaddal. Ilyenkor nem kell újabb szemüveget venni, az előzőt használhatod addig, míg tönkre nem megy.
2019. ápr. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, fontos: Az IMAX 3D szemüveg csak IMAX 3D filmekre jó, a Digitális 3D szemüveg pedig az IMAX-on kívül bármire, az ország összes Cinema City mozijában.
2019. ápr. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!