Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mely filmeket nézzem meg a...

Mely filmeket nézzem meg a Bosszúállók: Végjáték előtt? Egy marvel filmet sem láttam még. Nem akarok sok időt rászánni, szóval csak max 3-4db-ot írjatok.

Figyelt kérdés
marvel,végjáték,bosszúállók

2019. ápr. 19. 15:57
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Ha az előzőek nem érdekelnek, minek érdekel ez az egy? Mert mindenki más is ezt nézi? Hát barátom, ez szivás.

Inkább nézd meg az összeset. Nagyon jók. Nem fogod megbánni. Ha meg lespoilerezik, ugyse fogod érteni.

2019. ápr. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Ma láttam a Végjátékot és most már egyértelműen mondhatom, hogy mindet látni kell hozzá. Semmi értelme megnézni, ha nem ismered a karaktereket, nem érted a fejlődésüket és hogy honnan hová jutott a történet és mekkora utat tett meg. Az összes film ismerete nélkül, nem hiszem, hogy nagyon ütősnek találná bárki is. Az egész film az előzményekre épít és túlnyomó részben dráma. Szóval még az sincs, hogy "na, beülök, hogy 3 órányi látványos zúzást nézzek". Ha nem érdekelnek a karakterek és a 10 évig épülő, a nagy 22 részes Végtelen Kövek történet fináléja, akkor szerintem simán fapofával is végig lehet ülni a filmet.

Nekem nagyon tetszett, de ha nem tudnám pontosan kiről-miről van szó, szerintem vagy a felét untam volna.

2019. ápr. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
Megnéztem a végjátékot és az előző filmeket, elmondom nektek FELESLEGESEN ültem ennyi órát a Tv előtt.. Teljesen érthető a sztori és aki pár filmet akar megnézni előtte annak elmondom melyiket nézze meg és hogyan.. Több órát elvett az életemből volt hogy reggelig néztem feleslegesen.
2019. ápr. 27. 12:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!