Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki érdemelné meg a legjobban...

Ki érdemelné meg a legjobban hogy végezzen Thanosszal?

Figyelt kérdés
Ki az a karakter akinek a titán a legtöbbet ártott, akitől a legtöbbet vette el, és ezért a leginkább megérdemelné hogy megbosszulja őt?

2019. ápr. 19. 22:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Wanda
2019. ápr. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nebula.

A sok éves kínzás után ez jár neki.

2019. ápr. 20. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nebula.
2019. ápr. 20. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Thor
2019. ápr. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
11%
Miért kéne megölni?
2019. ápr. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nebula vagy Thor. De szerintem Nebula fogja.
2019. ápr. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem Thor mivel "megölte" Lokit és a legjobb barátját Heimdallt és persze a maradék asgardikat is..

De amgy is a végtelen háború végén majdnem megölte csak hát jah..kár hogy nem a fejwt célozta be a vihartörővel..Vagy jólvan,ha nemis a fejét hanem a mellkasába ahogy volt,helyben lekellett volna húzniq róla a kesztyűt a csettintés elött..Az érzelem nagy úr..De kiváncsian várom a folytatást

2019. ápr. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretném, hogy az eredeti 6osból végezzen vele valaki, szerintem ez lenne a méltó lezárás a karaktereikre nézve, és szerintem Thor lesz az. Esetleg együttes erővel valahogy. :)

Nem csak azért tippelek Thorra, mert majdnem sikerült neki, hanem mert őt érzem elég erősnek ra. Mégiscsak egy isten. Nagyon kíváncsi vagyok már rá! :D

2019. ápr. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Egy bosszúállók filmben egy galaxis őrzői szövetséges fogja legyőzni a gonoszt? Lehetetlen. Nem hiszem hogy egy valaki fogja megölni. Ha egyáltalán megölik.

Szerintem Thornak ártott a legtöbbet bár Nebulának se volt jó sorsa mellette nem fognak neki főszerepet adni.

2019. ápr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
SPOOILER!!! AKI NEM LÁTTA MEG A VÉGJÁTÉK ÖT NR OLVASSA, CSAK SAJÁT FELELŐSSÉGRE! Jó felé kapizsgal az egyik illető. Az eredeti 6osbol fogja valaki megolni, Thanos, amibe ő bele is hal. Rip Tony :(
2019. ápr. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!