Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A szolgálólány meséje jó...

A szolgálólány meséje jó sorozat? Érdemes elkezdeni?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 21. 07:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Megnéztem az első évadot. Nem bántam meg, hogy elkezdtem, de a második évadot nem tudom, hogy megnézzem-e. Nagyon elrontották?
2019. máj. 1. 21:43
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem rontották el,de ha lehet még jobban gyomor összeszorítóan embertelen a sztori mint az 1. Évad.

A 2. Évadban a készítők gyakorlatilag öszeszedték a legdurvább emberi félelmeket és ezeket mutatják be a főhősön keresztül nyomasztó zenével.

2019. máj. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Viszont a valóságban pont fordítva történik a dolog. A férfiak nemzőképessége csökken folyamatosan, amit a tudósok se tudnak megmagyarázni, miért"


Igazából itt is szóvan róla, hogy a férfiak nagyréste is steril, de Gileádban, ezt nem ismerik el, meg az mindenképpen a nő hibája. Commander Waterford is steril.


A nő szerintem is csúnya, mármint úgy az alakja, meg az egész nő, de a sztoriba illik.


Nagyon durva és sok borzalmom mentem én is keresztül (sokkolóval kiütés stb., ahol nagyon összeszorult a gyomrom), de én bírom az ilyen drámákat, de aki nem ment át ilyen annak még könnyebben nézhető...


Igen, nekem is a jelenlegi kormányunk ugrott be, nagyon durva. Egyébként minden, ami benne van, már megtörtént valaha egyszer, de nem egyszerre...


Egyébként csak egy kérdés, ez tényleg a "nők sorozat"? Úgy értem férfival még nem találkoztam, aki nézte voln... Vagy nem is tudom elképzelni, hogy tetszhet-e neki...

2019. máj. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ja és pont most néutem bele és nagyon szar a szinkronja... Eredeti nyelven érdmesebb nézni, ég és föld.
2019. máj. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!