Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért hagytad abba a moziba...

Miért hagytad abba a moziba járást?

Figyelt kérdés
Azoktól kérdezném, akik valamiért leszoktak a moziba jàràsról, hogy nálatok mi volt a fő ok? Nálam elsősorban az, hogy ma már szinte egyáltalán nem tudom toleràlni a viselkedni nem tudó embereket, akik végigbeszélik, zabàljàk, telefonozzàk a filmet. A másik fő szempont pedig a mozijegyek ára. Majdnem háromszor annyiba kerül, mint 10-12 éve, amikor minden héten minimum kétszer elmentem moziba. Nálatok tehát mi vezetett oda, hogy abbahagytàtok ezt a remek szórakozási és kikapcsolódási lehetőséget?

2019. ápr. 24. 13:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Alig van film, ami érdekel, ha pedig találok is valami érdekeset, azt itthon nem vetítik.

Nincs rá pénzem.

Nincs rá időm.

2019. ápr. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Yo-ho-ho, matey!
2019. ápr. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Mert rohadt messze van, azért. Egy órát kéne utaznom.

A másik az hogy ma már mindenki moziba jár, 3 héttel a premier után se lehet úgy jegyet venni hogy ne legyen teltház. Én meg rohadtul utálom ha tele a terem, minden vetítésre jut 10-15 gyerek akik folyamatosan visítanak, vihognak, mászkálnak, mellé mindenki röhögcsél, eszik, telefonját buzerálja, az ajtó 20 másodpercenként nyílik, rohadt zavaró.

Harmadrészt pedig a legtöbb film nem éri meg hogy moziba nézze az ember, amelyik meg igen arra meg egy hónappal premier utánra kapni kb. leghamarabb jegyet mert az egész világ azt lesi, addigra meg úgyis 100x elspoilerezi valami rohadt gyökér a neten, szóval felesleges utána még pénzt is áldozni hogy lásd azt a poént amit előre lelőttek neked.

Mostanában pedig még 4. indok az is hogy sokat betegeskedem, úgy meg pláne nem megyek moziba (nagyon máshova se igazán).

2019. ápr. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Wadmalac ***** válasza:

Köszönöm, Marvel, hogy a post-movie jelenetekkel leszoktattátok a népet a film utolsó percei alatti tömeges felállásról.


:D

2019. ápr. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

14-es

Ez igaz :D


Engem most a Bosszúállók 4 érdekelne, de esküszöm, egy Marvel fan sincs itt! Egyedül meg inkább megnézem letöltve. Valahogy irritál a tömeg, a jegy ára is sok, és nekem utazni is kéne órákat a mozihoz. Errefelé úgy 3 negyed hónap múlva fogják adni... Addigra mindenki lespoilerezi, ezért kerülnöm kell a közösségi oldalakat :D mert lehet inkább megvárom ezt az időt és jó minőségben nézem majd meg. Olcsóbban

2019. ápr. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Wadmalac ***** válasza:

Ha minden igaz, most hétvégén megyek rá én is, haverokkal.

Nekem is hosszú túra, 45-50 km kocsival Pestre.

Útiköltség, mozijegy, akkor már valami kaja, meg elmegy vele laza fél nap.

De ilyenkor rászánom.

2019. ápr. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
74%

Én leginkább azért, mert szinkronos filmeket nem nézek. Elvétve van olyan film, ami érdekel eléggé, hogy beüljek moziba rá, és általában pont kifogom, hogy csak szinkronosan van a mozikban.


Mennék többször is, ha lenne olyan film, amiért érdemes menni.

2019. ápr. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

"Apám ennyi proli embert.

Ti sétálni se mentek el, mert otthon is lehet a házban és közben telefonon városi képeket néztek?"

Azt tudod, hogy a "proli"=proletár=munkás, ami azt jelenti, hogy minimum napi szinten jár az utcán, mert munkába megy és onnan jön? A te definíciód szerinti ember pont nem "proli". De ha valaki általad említett „proli” munkás, azért nincs ideje mozizni, mert egy hetet végig dolgozik. Nem okoskodni akartam, csak végig gondoltam, hogy is van ez.

A gyakori színház látogatóknak is „proli”, aki nem jár színházba, hanem csak moziba. Az operába járóknak pedig az a „proli”, aki csak kommersz színházi előadásokra jár.

Nem Indiában élünk, hogy kasztokba skatulyázzuk az embereket.

2019. ápr. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

1) nincs közelben mozi. BP-n lakni meg drága

2) nem hiányzik a popcorn a nyakamba.

3) nem vagyok siket és nem is akarok az lenni, nem hiányzik a túl hangos film élmény.

4) 25fps nekem vibrál, lehet vannak gyorsabb mozik, de nem volt mindig így.

5) idő oda menni, idő vissza jönni.

6) otthon elérhető a legtöbb film. Igaz nem gyorsan, de idővel és visszamenőleg is.

7) kevés az az új film, ami leköt.

2019. ápr. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!