Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Zuko igazi apja nem is Tűz...

Zuko igazi apja nem is Tűz Ura Ozai? (Avatar: Aang Legendája)

Figyelt kérdés

Több helyen is olvastam a lentieket:

Ozai szándékosan kereste fel Ursa-t, Zuko édesanyját, mert tudta hogy ő Roku Avatár leszármazottja. Tőle akart gyereket, hogy erősítse az ő vonalát, mivel ő királyi család leszármazott és ezt ötvözné Avatar leszármazottal. Ez meg is magyarázza Azula képességeit. (Mondhatni legtehetségesebb tűzidomár, a tűze is ez miatt kék)


Szóval Ozai felkereste Ursa-t, aki egyébként boldog életet élt más férfival.

Láttam egy kiragadott képet, ahogy Ozai fenyegeti Ursa-t, hogy a gyereket megtarthatja ha cserébe hozzá megy feleségül. Az élettársát pedig elintézte már úgyis.


Szóval Ursa eleve terhes lehetett amikor házasodott Ozai-al?

Ez megmagyarázza, hogy Zuko fiú létére mindig is a húga alatt maradt. (Hisz királyi-avatár leszámazott Azula). Persze Zuko is tehetséges valamilyen szinten, hisz az anyja mégis Roku Avatar leszármazottja.


Ráadásul Ozai sosem szerette Zuko-t, legalábbis nekem úgy tűnt.


Szerintetek van ebben valami? Ez volt a képregényben is?

Ez érdekes lenne, mert ez azt jelentené, hogy igazából nem is ő a vérszerinti trónörökös, és nem jogosan vette át a helyet a sorozat végén. Bár Iroh fogadott fia volt, és valójában őt illetné a trón szóval ebből kiindulva rendben van. Csak mégis fura, hogy többszáz éveken át ugyan az a vér uralkodott a tűz népe élén, de ezzel Zuko-val megszakatt. (Még szerencse, hogy a nép nem tudta)

Persze ezek csak ilyen felvetések vagy mellékes dolgok. Hisz ha Iroh lett volna a király (ami nem akart), utána úgyis Zuko lett volna a legalkalmasabb, szóval más véglett nem lett volna


Ha igaz a felvetés, Iroh nem tudta, hogy Zuko nem is vérszerinti unokaöccse?


És mi történik a sorozat után Azulával? Sorozat végén azt gondolná az ember, hogy börtönbe lett zárva.

De a képregény szerint Zuko és Azula közösen keresték fel anyjukat és vitték vissza a Tűz királyságba, hogy együtt élhessenek. De persze miután csak Ursa visszaszerezte az arcát és emlékeit.


Nem tudja valaki, hogy mi lett Ursa új gyerekével és férjével akivel a száműzés után jött össze? Hisz amikor visszaszerezte eredeti arcát és emlékeit, elvileg nem ismerte fel a saját kislánya, és képregény képe alapján ott hagyta őket..


Ha esetleg valakinek van valami spoiler sztorija, érdekessége a sorozattal kapcsolatban, az ne tartsa vissza magába:)



2019. ápr. 26. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A fő kérdésre a válasz:


Megnéztem az Avatar Wikia-n: Zuko apja Ozai.


[link]

2019. ápr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ez azok az infók amiket a sorozatból is megtudunk. Engem a sorozaton kívüli dolgok érdekelnek, illetve amik a magazinból kiderülnek.
2019. ápr. 26. 20:56
 3/4 A kérdező kommentje:
Képregényből*
2019. ápr. 26. 21:20
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal a Ozai egy levélből "tudta meg", hogy Zuko nem az ő fia. Aztán a képregény harmadik részében kiderül, hogy az a levél egy hazugság.
2019. ápr. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!