Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mások szerint is ki lett a...

Mások szerint is ki lett a Trónok harca “herélve”? (S08E03 kérdés)

Figyelt kérdés
Nekem már nagyon happy end szagú az egész történet őszintén megvallva. 😕 Nagy csalódás volt ez a harmadik rész és nem a harc miatt hanem a sztori miatt.

2019. ápr. 30. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Na...még nincs vége. Lehet kiderül, hogy egy óriás csipájában élnek, aki a sorozat végén kitörli őket egy zsepivel. :D
2019. ápr. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

MIvel Martin papa belecarik az egészbe és nem irta meg a folytatást így a sorozat készítői sem várhattak éveket a rajongók miatt.

Így elővettek egy Disney forgatókönyvet és az alapján megy a sorozat. Komolyan nem vetted észre az előző évad színvonalán hogy nem a régi? Már azt is a készítők írták, sajnos meg is látszott.

7,5 évadon keresztül építették a mások történetét és egy csapásra vége... mi történt? miért jöttek? miért ez, miért az? Semmi válasz csak ahogy írtad a happy end


Havas Jon és Dennerys színészi játéka a tetőfokra hágott... értem én, hogy egy zöld fatörzs díszleten nehéz átélni, hogy -40 fokban sárkányon harcolnak de egy szexjelenetbe illő nyőgésekkel elintézték az izgalmakat. Hát én a hullámvasúton jobban ordítok mint ezek.


Az egész rész egy nagy rakás szar volt és a szereplők felét kinyírtam volna, egy olyan fordulattal, hogy Bran visszamegy a múltba megakadályozni eztazt és ő maga lesz az éjkirály és saját magát látja ülni majd a székben mikoris Arya átdöfi vagy mittomén... Amúgy Theon helyében Brant szúrtam volna le. Szarúgyahogyvan :D

2019. ápr. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak Theon, Varys meg a makulátlanok :D
2019. ápr. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

Nezzetek meg az 5. evadig a sorozatot. Nincs egy olyan perc, hogy ne ugorjon ki a szived a helyerol, akkorak a dramak meg a varatlan fordulatok. A karakterekrol ne is beszeljunk, a parbeszedek nem veletlenul lettek ikonikusak.

Most? Jajhupszi vki meghalt juj, denerisz meg dzsonszno szekszeltek jujjj rokonok hihi de vagesz, jujjj jonnek a holtak meg a najtking, jujj senki nem tudja oket legyozni, jujjj a 140 centis kiscsaj jon a semmibol es megoli, jujj, de bedessz.

Vicc az egesz. Ha nem Cersei nyer, akkor meg egy nyalas Disney

2019. ápr. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó jelenet hogy cersei ül a trónon elégedett képpel a nép hajlong neki... Majd mikor kimegy sétálva leveszi az arcát és megszólal egy lány mostmár nem senki ... Tetszene... :D
2019. ápr. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A hetedik évad már gyanús volt, de amikor a 8. évad 2. részében elpoénkodták a sárkányokat Jonnal, akkor már átment limonádéba.

Jon vagy Dany meg fog halni, de ez is már kétséges..

2019. máj. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nagyon happy end :DDD

Mostmeg a sárkány miatt sírtok, fogadni merek

2019. máj. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Van itt egy kérdés, hogy Gendry szakított-e Aryával.

Kb. ez mindent elmond.


Barátok közt meg Szívek szállodája, néhány negatív szereplő halálával (de még a Barátok köztben is meghalt Magdi anyus), mert hát mégis Trónok harca. Hodor volt talán az utolsó megdöbbentő eset, de őt is Martin papa találta ki.

2019. máj. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hat Martin papa most is besegithetne akkor, SPOILER Missande halalan kivul dogunalom volt az egesz. Nulla storyline vagy karakterfejlodes, rohadt eroltetett az egesz. Cerseirol es Euronrol semmit az egvilagon nem tudunk, egyszer lattuk oket toszni, ezen kivul 24/7 bamulnak ki a varbol vagy Euron hajozik valahova - mintha kb a legjelentektelenebb kis mellekszereplok lennenek. A sorozat tobbi reszeben meg a Starkok meg Dany gorcsosen probalnak a multbeli dramai dolgokrol beszelni, ami oke, csak az elozo evadokban ez 5 perc volt, nem 80. Sansa szuros szemekkel nez Danyre (az elozo reszben mar imadtak egymast?!), aztan Dany rajon hogy ubazzeg nem az enyem a tron fuuu most nezek elore szomoruan, na odamegyek valakihez, megbeszelem vele is, hogy milyen szar volt Littlefinger meg Bolton, dehat amugy nem is volt olyan rossz, nekem ne mondjon ilyet senki, aztan termeszetesen ossze kell hozni a karaktereket, akikrol sok a teoria, nem baj, hogy vege a karakterfejlodesuknek lassan, ne haljanak meg, mert hozzak a lovet. Na most minden tanacsot leszarva menjunk szorszihez meg euronhoz, nem baj, hogy par napja a zombik majdnem kibeleztek minket, utana meg gyooo, felhergeltunk egy depresszios szociopata not, akinek meghalt harom gyereke, hogy cicu, vege az uralkodasodnak, de nem doglesz meg te sem se a gyereked, erre kinyirta az egyik emberunket, gyoooo, lattatok?

Lehet, hogy en egtem ki a sorozat kapcsan, de nekem ez az evad eddig nagyon gyenge es mar a halalok sem olyan odacsapos, igazI “GOT halalok”, hanem inkabb limonade.

2019. máj. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!