Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Te is gyászolod Bogyórágó...

Te is gyászolod Bogyórágó eredeti megszemélyesítőjét?

Figyelt kérdés

Elgondolkoztam, hogy ha kihal az eredeti szereplőgárda a filmekből és a valóságból is, akkor teljesen véget ér egy korszak.

Szerinted az utódja is legalább olyan jól személyesíti meg ezt a karaktert a Star Wars filmekben, mint Peter Mayhew?



2019. máj. 3. 12:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Senki? Egy gyászoló nincs itt?
2019. máj. 4. 21:28
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem senki nem tudja, ki az a Bogyórágó.

Eddigi tapasztalataim alapján azt is elég kevesen tudják, hogy Peter Mayhew játszotta Chewbaccát, még azok közül is akik tényleg szeretik a Star Wars filmeket.

2019. máj. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én rajongó vagyok és tudtam is, hogy kicsoda.

De nem fogok olyat gyászolni akit nem ismertem személyesen.

2019. máj. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megérintett az elvesztése, bár nem vagyok nagy Star Wars fan. Mivel a filmeken nem az arca, hanem az alakítása látható, többen valószínűleg nem is tudták, hogy ki ő, ezért a rajongókon kívül nem figyeltek fel a halálára olyan sokan. Anno amikor az R2-D2-t játszó eredeti színész, Kenny Baker elhunyt, sajnos ő is hamar feledésbe merült.

Sajnálom Peter Mayhew-t és részvétem a családjának és barátainak. Manapság a jelmezes filmszínészkedés egy ritka és elhanyagolt művészeti ág, legalábbis nyugaton, és most az egyik legnagyobb nevét veszítette el.

2019. máj. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én nagyon szeretem a Star Wars filmeket. Chewbacca/Mayhew/ egy számomra kedves szereplő volt. Szomorú... Dehát nem tudok mit tenni ellene. Mosolyogva fogok rá emlékezni, bár nem ismertem közelről.

(UI: Kicsit régi a kérdés, de gondoltam válaszolok rá :) )

2020. febr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!