Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor jelenik meg a Végjáték...

Mikor jelenik meg a Végjáték DVD-n és Blu-Rayen?

Figyelt kérdés
Már nagyon szeretném megnézni a filmet, annál is inkább mert elég komoly kihívás a mai világban kerülgetni a spoilereket, kíváncsi vagyok mennyit kell még kb. várni mire megjelenik?

2019. máj. 7. 18:21
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
2%
Rendben, hülyékre sajnos nincs időm! Igazad van! (mutatja a százalékod is...33)
2019. jún. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
4%
#10 ki vagy akadva azon, hogy nev nelkul irogat? Ez egy anonim oldal te sotet😂😂😂
2019. jún. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 Bodolai Zoltán ***** válasza:
71%
33? Azért mert most ti lehúzgáltátok. De amúgy nem jelent semmit, mivel amit itt irogattok az sem releváns egy dekát sem a kérdéshez jelenleg. Mindegy mit ír a százalékod. Mivel nem igazán szoktam hozzászólni így most ez van. De amúgy azért mert az egyik agytröszt támogatja a másikat és így elhiszik magukról, amit akarnak még nem lesz igaz is. Ja még valami az oldalon igen is van akinek kírja, hogy kicsoda. Igaz, hogy nagyon ritka.
2019. jún. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 Roberto1976 válasza:
100%
"A Bosszúállók: Végtelen háború a hivatalos közlemény alapján július 31-én jelenik meg Digital HD-ben, majd augusztus 14-től 4K Ultra HD Blu-ray, Blu-ray és DVD formátumokban is elérhetővé válik, igaz az Egyesült Államokban. Várhatóan ősszel hozzánk is megérkezik a film, de a korábbi Marvel megjelenések alapján erősen kételkedünk benne, hogy mi is megkapnánk Blu-ray-en." Idézet egy cikkből. Csak ennyit kellett volna tennetek ahelyett,hogy kellemetlen perceket okoztok egymásnak.
2019. jún. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 Bodolai Zoltán ***** válasza:
Roberto 1976! Köszönöm.
2019. jún. 30. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
2019. Szeptember 4. a hivatalos megjelenési dátum :)
2019. júl. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:
100%
Mi is erre várunk, (és más filmre is) mert nem vagyunk hajlandóak elmenni az agyatlan emberekkel megnézni a moziban, akik nem tudnak csendben végignézni egy filmet mindenki pofázik aki mögötted van felteszi a lábát a gyerekek meg vihorásznak össze vissza akkor is ha nem kell idegesítő a mozi és leáldozóban van. Nem 1400 Ft ról van szó hanem arról, hogy nem lehet az emberekkel nézni a moziban filmet. Azért is vettünk itthonra egy 55" os tv t házimozival. 7 éve nem járunk a párommal moziba és a családtagok sem mennek már, mert nem érzik jól magukat a moziban. Megéri inkább várni, mint végig idegeskedni... ennyi. Aki nem tudja értelmezni, mit írok azt sajnálni tudom.
2019. júl. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Utolsó, évente kb 40-50 filmet nézek moziban. Szóval kicsit nagyobb a merítés, mint nálad volt. És azt kell mondjam, hogy egyáltalán nem ilyen vészes a helyzet. Természetesen nem a teltházas, premier héten kell elmenni:D Arányaiban is több lesz a zavaró tényező. De rengeteg alkalommal fogok ki szinte üres termeket. Ja és például IMAX, vagy ScreenX esetében gyakorlatilag nem lehet reprodukálni otthon az élményt. Bár nekem 65 inches tévével sem megy a moziélmény, de hát ez szubjektív.

Persze, vannak bunkók, kellett már konfrontációba keverednem emiatt. Ez nagyon zavaros is. De nem ez a jellemző. Tudok várni 1-2 hetet, hogy ne teltházas vetítésre menjek. És tádámm. Általában minden rendben.

2019. júl. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
*zavaró
2019. júl. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:
Az utolsónak teljesen igaza van. Én is rendszeresen járok moziba, mivel ott sokkal jobb az élmény. Ritka, hogy zavaróak lennének a nézők. Amúgy egy bizonyos fokig tolerálni kell az ilyesmit.
2019. júl. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!