Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor jelenik meg a Végjáték...

Mikor jelenik meg a Végjáték DVD-n és Blu-Rayen?

Figyelt kérdés
Már nagyon szeretném megnézni a filmet, annál is inkább mert elég komoly kihívás a mai világban kerülgetni a spoilereket, kíváncsi vagyok mennyit kell még kb. várni mire megjelenik?

2019. máj. 7. 18:21
1 2 3
 21/28 c.s.a.b.e.s.z válasza:

Tegyük fel hogy az ország elég nagy hányada él külföldön, akik sajnos nem tehetik meg hogy vetítés idelyén haza utazzanak... Igen, én is a DvD verziót várom, internetes lopott, otromba minőségű fityfenéken nem élek. Tehát igen is tessék már kiírni hogy "Szpojler" (biztos nem lenne túl megeröltető), amíg meg nem lehet megvásárolni azt a fránya korongot!

Béke!

2019. aug. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

„Igen, én is a DvD verziót várom, internetes lopott, otromba minőségű fityfenéken nem élek”


Ez vicces:D

A DVD verziónál mérföldekkel szebb egy letorrentezett 4K bluray remux. Egész egyszerűen össze sem lehet hasonlítani.

2019. aug. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 c.s.a.b.e.s.z válasza:
Látom sikerült a lényeget kiszűrnöd...! :D
2019. aug. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:

A kérdés nem hiszem hogy arra irányult, vajon mikor tudja már megvenni azt a DVD-t, sokkal inkább mikor tölthető majd le...


Ez egy látvány film, azok között is minőségi, aki teheti, IMAX-ben nézze. Másodsorban normál moziban.


Amit itt leírtak a moziról (kiabáló gyerekek stb.) egyáltalán nem a jellemző, inkább csak otthon a fotelből ezt képzeli és ezzel magyarázza magának miért nem ad ki 3500 Ft-ot jegyre és popcornra, üdítőre.


55" meg házimozi??? És az jobb minőség?? Hol élsz ember??


Nekem falra 130 collt vetítő FullHD 3D projektorom van, körben feketére festve minden fél méterig a jobb kontraszt miatt, mégis IMAX-at ki nem hagytam volna ennél a filmnél.


Otthon 4m-ről nézve már majdnem megvan a normál mozi élmény, de az IMAX fényévekkel jobb.


55 coll TV az kb. nagy nulla a projektor(om)hoz képest, az meg nagy nulla az IMAX-hez képest.


Eleve vesztes helyzet látvány filmnél otthoni TV vs mozi kérdése, ráadásul még meg akarják magyarázni... Vedd rá magad mozdulj ki, vagy ne magyarázz ostobaságot.

2019. aug. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 Godova Márk válasza:

Ilyen tv-d van, olyan vetítőd van. Nagyon jó meg minden.

Csak két probléma van ezzel az egésszel:

az egyik hogy akkor a mozinak nincs értelme

a másik, hogy élvezettel és mosolyogva olvastam végig ezt a 3 oldalnyi beszélgetést és mégis egy ember volt képes az eredeti kérdésre válaszolni

2019. aug. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 tutinincsilyennév válasza:

szerintem szar moziban nézni, tiszta idegesítő másokkal nézni a reakciójukkal, nem lehet visszatekerni sem egy jelenetet, szarabb a képminőség moziban.

Blu ray remux verzióban viszont még blu ray lejátszó sem kell.

Várom a letölteni valót.

2019. aug. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:

tutinincsilyennév - de van


Hitelesebb lennél ha láttál volna már IMAX moziszéket közelről is. Nappaliból mit képzelsz a nagyvilágról, kutyát nem érdekli.

2019. aug. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Én is itthon bluray remux verziókat nézek, mert eszméletlen jó a minőség. Az otthoni körülményekhez képest! Egy IMAX vagy ScreenX élménnyel össze sem lehet hasonlítani...
2019. aug. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!