Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok a Pillangó...

Mit gondoltok a Pillangó Hatás (The Butterfly effect) című filmről? Az első részéről.

Figyelt kérdés
A neten utána néztem és az egész a káoszelméleten alapul, és így nagyon nagyon bonyolult, viszont az első film nagyon jó lett. Véleményeket szeretnék hallani arról, hogy mit gondoltok róla, és a kedvenc részeteket. Nekem az amikor a börtönben van és az első kihagyás helyére megy vissza, ahol rajzolja azt a képet amin azt kell lerajzolniuk, hogy mik szeretnének lenni a felnőnek. És ott felnyársalja a saját kezét. Igen különös, mert valahányszor visszamegy az időbe a kihagyás helyeihez, mindig kiderül, hogy mit csinált, amire nem emlékezett, de erre nem fordítanak nagy figyelmet.
2010. júl. 6. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem régen néztem meg.Nekem is az tetszett mikor a börtönben volt,meg amikor kiosztotta a pedofil apát. De összességében az egész jó volt.

A többit láttad? Én gondoltam megnézem,de sokan azt mondják hogy azok már nem jók.

2010. júl. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első rész tényleg nagyon jó film, a többit nem is láttam de nem is érdekel.

Kedvenc jelenetet nem tudok mondani, mind jó.

2010. júl. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
azt mondják hogy a többi csak silány másolat, úgyhogy nem hiszem hogy megnézem, elolvastam h miről szól, és nem jó. a második teljes káosz, talán a harmadik jobb egy kicsit, de az is gagyi
2010. júl. 6. 22:28
 4/4 anonim ***** válasza:

nagyon jó film szerintem,kedvenc jelenet nincs,az egész tetszik :P


amúgy a 2.rész tényleg nagyon rossz,a 3. nem rég jött ki szinkronosan,az egész jó lett,de a legjobb akkor is az első

2010. júl. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!