Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti mit szóltatok a Star Wars:...

Ti mit szóltatok a Star Wars: Ellenállás fináléjához?

Figyelt kérdés

SPOILER ha még nem láttad és érdekel...

Szóval, csak nekem volt kissé klisé, gagyi, hogy gyakorlatilag SENKI nem halt meg a végén? Ahhoz képest hogy mekkora finálénak volt beharangozva, meg a kritikák is azt írták hogy mekkora fejlődés hogy a gyerekmesétől eljutottunk idáig, ahhoz képest nekem eléggé lehangoló volt hogy (leszámítva azt az egy magas rangú Első Rend pilótát a piros TIE-vadászban, Vonregg őrnagyot vagy hogy hívták - mellesleg ő teljesen pótolható lesz minden szempontból, kvázi mellékszereplő volt) egyetlen fontosabb szereplő sem halt meg, pláne a jók oldalán, még a háttérkarakterek közül sem. Sem az ászok közül, sem a kalózok közül, sem Yeager, sem az Első Rend emberei a már említett pilótát leszámítva (pl. az ügynöknőt vagy az aranyszínű Pyre parancsnokot nyugodtan ki lehetett volna iktatni), megint az az érzésem hogy megint karakterdömpingbe kezdtek mint a Rebels esetében, futószalagon hoznak be újabb és újabb karaktereket, de SENKIT nem mernek megölni, megint lesz egy vagon lezáratlan sors, meg egy csomó kérdés hogy "Ha ez meg ez életben van, akkor miért nem szerepel mégsem a filmekben?"

Valamint az is zavart, hogy átvertek minket, hivatalosan be volt harangozva hogy az évad második felében szerepel majd Kylo Ren, illetve Hera Syndulla a Lázadókból, sőt valahol még Snoke megjelenését is olvastam, a háromból viszont egy sem tűnt fel.

Ti mit gondoltok az évadzáróról meg úgy az egész sorozatról? Várjátok ezek után a második évadot?



2019. máj. 15. 16:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem az igenis nagy mérföldkő, hogy megértük azt, hogy egy animációs sorozat eseményei a filmekkel párhuzamosan játszódnak.


Miért kéne bárkinek is meghalnia? Majd meghalnak, ha eljön az ideje.


"megint az az érzésem hogy megint karakterdömpingbe kezdtek mint a Rebels esetében, futószalagon hoznak be újabb és újabb karaktereket, de SENKIT nem mernek megölni, megint lesz egy vagon lezáratlan sors"


A Rebelsben kiknek a sorsa maradt lezáratlan, vagy kik azok, akiknél felmerülhet a kérdés, hogy miért nem szerepelnek a filmekben? Így elsőre csak Ahsoka ugrik be.


"Valamint az is zavart, hogy átvertek minket, hivatalosan be volt harangozva hogy az évad második felében szerepel majd Kylo Ren, illetve Hera Syndulla a Lázadókból, sőt valahol még Snoke megjelenését is olvastam, a háromból viszont egy sem tűnt fel."


Mondjuk azért mert hivatalosan nem lettek beharangozva? Fanok meg clickbait oldalak gyártották a teóriákat, utóbbiak ráadásul még tényként/értesülésként hozták le ezeket.

2019. máj. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!