Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mekkora esély van rá, hogy...

Mekkora esély van rá, hogy megtörténjen a Star Wars történetének legepikusabb párbaja a IX. Részben?

Figyelt kérdés
Simán benne van a pakliban (főleg a trailer után) hogy mind Sidious, mind Snoke visszatér a filmben. Ti mekkora esélyt láttok rá hogy párbajozzanak egymással? Illetve mit szólnátok hozzá ha egy ilyen létrejönne, és kire tennétek a voksotokat hogy győzne?

2019. máj. 12. 23:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Ebben mi lenne epikus? Snoke egy senki, semmi töltete nem lenne a harcnak. Luke Sidious ellen, na az epikus lenne.
2019. máj. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
60%

Nem lesz semmilyen epikus párbaj a 9. részben.


Eddig is hülyegyerekek hadonásztak a fénykarddal leírhatatlanul pocsék koreográfiával, miért változna ez meg a 9. részben? Aki egy Sithek bosszúja szerű fénykard párbajt várna, az csalódni fog.

2019. máj. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
54%

Simán benne van a pakliban (főleg a trailer után) hogy mind Sidious, mind Snoke visszatér a filmben.


Csak úgy mondom, hogy az Új Remény idejére Sheev már egyáltalán nem használt fénykardot, szóval eléggé kimehetett már a gyakorlatból, Snoke meg kb a büdös életébe nem, legalábbis nem tudjuk róla hogy egyáltalán volt-e neki.



Ja, szerintem visszatér Exar Kun és ő lesz a film főszereplője.


Mondd már meg nekem, mert erre senki nem válaszol, egy 2,5 órás filmben hogy a büdös életbe hoznak vissza KÉT ilyen szereplőt, hogy kapnak relevanciát a filmben, hogy oldják meg, hogy csattanó legyen belőle, hogy fog meghalni mindkettő, és hogy varrják el mellette a kb 200 másik szálat úgy, hogy a végén az összes egybeforrjon és konstans lezárást kapjon a történet?

Hogy lehet ezt megoldani ennyi idő alatt?

Ez még 3 filmnyi anyag. Márpedig elpofázták 200x, hogy ez a film lezárja a Skywalker történetet.

Ha az első pár percben hoznák vissza őket akkor közel sem lenne akkora csattanó, ha meg a végén akkor kb visszatérnek, finganak egyet és meghalnak. Ha ezt mindkét szereplőre rátolod akkor szorozd meg kettővel.

Ja, arról nem is beszélve, hogy ha megtörténne az, amit te mondasz, akkor kb az egész elmúlt 2 film cselekménye (ami amúgy is egy retek nagy összevisszaság 0 koncepcióval) egy érdektelen semmivé válna.

Szerintem Sheev ha visszatér mindenképpen csak mint erőszellem, és az egész szerepe annyi lesz a filmben, hogy mond 5 random mondatot Kylo-nak, aztán eltűnik, a rajongók meg csalódottak lesznek, megint.


Na, a kérdésre válaszolva, 0.


Egyébként igen, Sidious vissza fog térni mert már megerősítették, de ha megkérdezhetem Snoke-ot miért gondoljátok ennyien hogy visszatér? Csak mert egyetlen egy, EGYETLEN erre utaló jel sem volt. Én értem, hogy nagy potenciál volt benne és nem tetszett ahogy kiírták őt, de ez Rian döntése volt.

2019. máj. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
43%
Az esélye egy a kilenchez.
2019. máj. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

8-as válaszoló: Miért nevezed ugyanazt a szereplőt egyszer Sheev, utána meg Sidious néven? xD


Amúgy szerintem egyik sem tér vissza

2019. jún. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Elnéztem, a 3-as válaszolónak szántam a furcsa kérdést.
2019. jún. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%
Azért, mert a tanárok azt tanították nekem, hogy kerüljem a szóismétlést :) És mindkét név a karakter hivatalos neve.
2019. jún. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
56%

"Szerintem Sheev ha visszatér mindenképpen csak mint erőszellem, és az egész szerepe annyi lesz a filmben, hogy mond 5 random mondatot Kylo-nak, aztán eltűnik, a rajongók meg csalódottak lesznek, megint."


Ha hinni lehet a szivárgásoknak, ennél azért jóval több lesz.


Na meg Abrams is említette, még a trailer levetítése előtt, hogy ebben a filmben a "greatest evil" ellen fognak harcolni. A greatest evil meg biztosan nem Kylo Ren xD

2019. jún. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Darth Vader lesz a greatest evil
2019. jún. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

8, igazából én nem örülnék neki..

Ami esetleg még vállalható, hogy Kylo lesz a greatest evil, Sidious iiigen nagy segítségével. Vagy átszáll a testébe, vagy tudja a tököm :DD


De én már százszor kifejtettem, hogy szerintem miért nem működne már csak önmagában Sidious visszatérése sem. Egyszerűen nincs rá idő, és semennyire nem volt eddig felvezetve. Szerintem ez még csak ráerősítene az egész trilógia legnagyobb hibájára - a részek közötti kapcsolat és átvezetés szinte teljes hiányára. Ha meg még Snoke is visszatér (az eredeti kérdésre ismét reflektálva), akkor meg ezt az egészet szorozd meg kettővel.

Persze ez csak az én véleményem :)


Egyébként most szépen leírtam ugyanazt, amit már egyszer amúgy is megtettem, mindenesetre a véleményem továbbra sem változott, szóval vedd megerősítésnek :D

2019. jún. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!