Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kik nyernének ezekbe a Star...

Kik nyernének ezekbe a Star Wars-os párbajokban?

Figyelt kérdés

Darth Vader vs Darth Maul

Mace Windu vs Darth Maul

Savage Oppress vs Grievous

Ahsoka vs Savage Oppress

Dooku vs Darth Maul

Ahsoka vs Főinkvizítor

Dooku vs Vader(tudom Anakinként megölte Dookut, de Vaderként géptestben is megtudná ezt ismételni vajon?)

Öreg Obi Wan vs Dooku



2019. máj. 15. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Vader

Windu

Na ez egy jó kérdés, fogalmam sincs.

Ha Ahsoka még gyerek akkor biztosan Opress. A felnőtt Ahsoka viszont szerintem legyőzné.

Dooku

Felnőttként Ahsoka, ugyanaz mint Opress ellen.

Jó kérdés, ha Vader már páncélban van, szerintem ha nem is könnyen de Dooku le tudná őt győzni 1v1.

Utolsót passzolom. Talán Kenobi (kiindulva abból Mault mennyi időbe telt megölnie, valamint hogy Vader is csak azért győzte le mert szándékosan feláldozta magát).

2019. máj. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Én Vaderre fogadnék mindenképp. A Zsivány Egyesben és a Rebelsben láthattuk, hogy azért erősebb mint ahogy az előzmény filmek alapján észlelhettük. Meg Maul mondta is az egyik részben, hogy Vaderhez ő egy magában kevés.


2. Szerintem Windu hamar nyerne. A vívó stílusuk ugyanaz elvileg(VII.forma) ,de Windu ezt jóval magasabb szinten űzi. Windunak meg van azon képessége, hogy ellenfele haragját a maga javára fordítja és észleli az Erőben a ,,töréspontokat". A Son of Dathomir képregényben mintha lett is volna összecsapás közöttük, de ez valami okból nagyon hamar félbemaradt, így nem nyert senki.


3. Grievoust mondanám, de gondolom ezzel nem mindenki ért egyet. Savage Oppress hatalmas benga nagy állat, legfőbb előnye a brutális nyers ereje. Viszont Grievous is hasonló fizikai erővel bír,meg azért technikásabb valamivel, hiába látszik úgy hogy csak összevissza hadonásznak mindketten. Savage javára írható, hogy Erő érzékennyé ,,varázsolták" de nem tudom ezt mennyire tudná adott helyzetben kihasználni. Grievous szerintem kicselezné ha van rá alkalom, majd lebökné és szépen elrakná a kardját a gyüjteményébe :)


4. A tini Ahsoka biztos nem tudná legyőzni Savaget, viszont a felnőtt minden gond nélkül szerintem.


5. Dooku egyértelműen. Cselesebb, technikásabb meg jobb Erő képességei vannak, amiket ki is használ. Maul fiatalabb és talán mozgékonyabb, de Dookunak ez nem jelent komoly gondot mert technikásabb.


6. Itt ugyanezt tudom mondani mint Savage esetében.


7. Ez elég kiegyenlített, egyikre sem merném megtenni a tétet. A géptest miatt Vadert elég erősen megütnék az Erő villamok az biztos. Ha ettől eltekintünk Vadert hoznám inkább ki győztesnek. De igen igen szoros meccs lenne.


8. Ez is nagyon kérdéses. Az öreg Obi-Wan képességeiről igazából nem túl sokat láttunk. Bölcsebb és nagyobb tudású mint fiatalon, de kérdéses hogy ez egy párbajban valódi előny lenne e. Fiatalon egyértelműen nem bírt Dookuval ez nem egyszer világosan kiderült, de itt már talán kiegyensúlyozottabbak a viszonyok. Mault jó hamar lerendezte, de igazából már azelőtt is erőfölényben volt, Maul egy elhibázott mozdulata okozta, hogy ilyen hamar kikapott. Dookura tippelnék ha nagyon muszáj, de nem lennék ebben túl biztos.

2019. máj. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vader-Maul: Vader, egyértelmű.

Windu-Maul: Windu, egyértelmű.

Opress-Grievous: Na ez már jó kérdés, a 2003-as CW alapján Grievoust mondanám, meg rohadt badass, de amúgy a film/2008CW alapján Oppress. Grievous konkrétan szellemi fogyatékosnak van beállítva, a Magna Guardjai nélkül esélytelen kb bárkivel szemben, és még így is legyőzi őt mindenki.

Ahsoka-Opress: Ugyanaz mint az előző

Dooku-Maul: Dooku. Én tényleg imádom Mault de ezekben a párbajokban esélytelen szegény :D

Ahsoka-Főinkvizítor: Nagyon lemaradtam a Rebels-sel, de gondolom én Ahsoka

Dooku-Vader: Jó kérdés, most ha nagyon belemegyünk a részletekbe akkor mondhatjuk, hogy az Anakinként használt Djem So rohadt hatékony a Dooku által használt Makashi ellen, de Vaderként már gyakran harcolt ő is Makashi stílusban, jó kérdés, hogy a robotteste mennyire lassította őt le. Ezzel kapcsolatban mindenki mást mond és sehol nem mondják ki biztosan szóval ezt bízza mindenki a saját fantáziájára.

Öreg Obi Wan vs Dooku: Dooku.

2019. máj. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szerintem a 2003-as CW-ben nagyon elnagyolták Grievoust(6 jedit legyalul meg ilyenek). Viszont a sorozatban meg sokszor bohócot csináltak belőle, egy 6 általánosos is kitaktikázná. Bár néha azért komolyra is vették, pl: úgy aprította a dathomiri zombihadsereget mintha uborkát vágna. Pedig azok a zombik nem tűntek gyengének meg rengetegen is voltak. De amikor pár gungan szivatta azt már én éreztem kínosnak :)


Szegény Mault meg asszem rossz ligába raktam :)


Ezen felül a Windu vs Sidious meccsről ti mit gondoltok? Szerintetek tényleg nyert akkor Windu vagy Sidious ,,hagyta magát" ?

2019. máj. 17. 03:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!