Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek milyen lesz a...

Szerintetek milyen lesz a Star Wars azon trilógiája, amit a Trónok harca rendezői készítenek? Ti mire számítotok?

Figyelt kérdés

2019. máj. 15. 21:41
1 2
 11/15 Tislerics Máté ***** válasza:

,,Ezzel a kijelentéssel megint távol sikerült lőnöd a valóságtól. Az előzmény trilógia arányaiban véve elég komolyan megnövelte a rajongótábor méretét, akármennyire is próbálsz az eredeti trilógián kívül semmibe venni mindent."


Nem gondolom, hogy semmibe venném! Megnövelte nyilván. De ha megnézed egy rajongó makett gyűjteményét, akkor rájöhetsz, hogy az eredeti trilógia anyaga az, ami 90%-ban feltölti a polcokat... :)


Valóban ő rendezte a másik kettőt is! összekevertem az eredeti trilógiával. sorry!


,,Akkor tudnám, hogy miért azt hozzák fel mindig, hogy túl sok a politika benne? :)"


Jogos! nem is nagyon értettem, amikor néztem anno... :D


,,Csak azért, mert újszerű volt. Ha az előzménytrilógia jelenik meg abban az időben, akkor most az lenne a jelenség, az lenne "az isten"."


Ebben lehet igazad van, mert Lucas nyilatkozta is, hogy a ,,Nagy háborút" nem tudta volna bemutatni úgy, ahogy akarta azzal la technikával és erőforrással, ami 77-ben volt neki. Ezért is csinálta meg az Új reményt először, ami ugye a háború utáni időszakot mutatja be.


,,Ezt meg azóta se sikerült felfedni, hogy pontosan hol is mond egymásnak ellent a két film."


Nem mond egymásnak ellent, hanem értelmetlenül következik az egyik a másikból. Nincs íve... Minek vezette fel JJ Snoke karakterét? Minek mutatta meg látomásként a Ren lovagjait? Egyértelmű, hogy voltak tervei JJ-nek velük, de ez R.J. láthatóan nem izgatta... Talán a 9. részből kiderül, mert eddig baromira értelmetlennek tűnik az egész. Mintha nem is ugyan azt a trilógiát néznénk a történet szempontjából. Talán majd a 9. rész felnyitja a szememet, hogy miért kellett kihagyni totálisan a Ren lovagjait a TLJ-ből és miért nem derült ki semmi a fő gonosz karakteréről... Meg hát Luke halála is ugye érthetetlen. Elfáradt, vagy megunta? Senki sem tudja...


Bárcsak igazad lenne és valóban megbújna egy történet a trilógia mögött, ami a 9. résszel értelmet nyer... Akkor még a TLJ-t is megszeretném. De jelenleg nekem és még NAGYON SOK MÁS RAJONGÓNAK is furi-muri az egész...

2019. máj. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
60%

Na pár dolog, bár az eredeti kérdéstől sikerült remekül eltávolodni már megint, de lényegtelen


,,Az előzménytrilógiában is már csak nyomokban volt jelen a Lucas féle (eredeti trilógia) minőség."


Én ezzel nem igazán értek egyet, más volt az előzménytrilógia stílusa mint az eredetié, ez tény, viszont szerintem ez pont jól állt neki. Ami tény, hogy a ma már nem kánon, legends könyvek nagy része hangulatban, stílusban inkább az előzménytrilógiára hajaznak - pl a full Old Republic játékostól, regényestől, illetve ugye az előzménytrilógia ideje alatt játszódó regények. Amúgy szerintem ezek a filmek voltak amik megalapozták a Star Warsban a "realizmust", amik kiépítették az univerzum szabályait, ami a későbbi játékokkal és könyvekkel vált teljessé (persze rengeteg ellentmondás volt a régi kánonban viszont egy ekkora univerzumnál ez egyszerűen elkerülhetetlen volt, legalábbis én így gondolom).

Szerintem a rajongók, bár ne is beszéljünk a rajongókról, csak személyesen én az új részek mindegyikének legnagyobb problémáját ezen szabályok, keretek megszűnésében látom. Emellett persze a TLJ mint film sem jó, viszont az előzmény trilógia mindegyik része hulladék volt mint film, én mégis ezeket imádom a legjobban a stílusuk, hangulatuk miatt, meg mert nekem ezek jelentik az igazi SW-t, persze ehhez hozzátesz az is, hogy akkor voltam gyerek :D


Amúgy szvsz a teljes előzménytrilógiát Obi-Wan menti meg annak ellenére hogy a hangulat egyszerűen isteni, a történet remek, a jedi rend bemutatása lehengerlő és tényleg van néhány nagyszerű karakter, de na..

-A Baljós Árnyak tetőpontja valaki, akinek 2 sora és 5 perce van az egész filmben

- A Klónok Támadása szerintem egyszerűen rémesen unalmas, bár a geonoisisi csata isteni

- A Sithek Bosszúja meg a kedvenc SW filmem, és tényleg nagy előrelépés de filmnek ez se jó, ez egyértelmű



,,Nem csoda, hogy kussolnak azóta is arról, hogy Rian Johnosnra akarták bízni az új trilógiát, aki ugye rendezte... :D"


Amúgy szerintem Rian nem egy rémes rendező, egyszerűen ott rontotta el, hogy mindent elvágott, amit JJ elkezdett. De ha a stúdió normális kidolgozott forgatókönyvet ír amelynek mentén halad a történet akkor Rian nem csinálhatott volna ennyi baromságot, szóval ez szerintem közel sem az ő hibája.

(Ja kedves 61%-os ha még olvasod ezt, tudom hogy erre mi a válaszod, ezt már megtárgyaltuk korábban)



,,Ezt meg azóta se sikerült felfedni, hogy pontosan hol is mond egymásnak ellent a két film."


Nincs szó ellentmondásról, senki nem beszélt erről szerintem (végignéztem Tislerics hozzászólását, tőle se láttam). Kontraszt van.


Jaa, erre már válaszolt ő is, mindegy :D

2019. máj. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Egyértelmű, hogy voltak tervei JJ-nek velük, de ez R.J. láthatóan nem izgatta... Talán a 9. részből kiderül, mert eddig baromira értelmetlennek tűnik az egész."


Ezt természetesen én is elvárom. Palpatine visszatér valamilyen formában, ez biztos. Szóval ha van a háttérben valamilyen kapcsolat Snoke és Palpatine között, az remek lenne.

2019. máj. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én éppenséggel mindkettőnek nagy rajongója voltam, Star Wars-ból az "Ébredő erő" (bármit is jelentsen...) bemutatójánál, Trónok harcából a 6. évad végén ábrándultam ki. Mindkettő csak silány árnyéka régi önmagának, így semmi jóra nem számítok. Egyértelmű hogy Dumb és Dumber már régebben megkapta a fülest hogy nekik adják majd az új Star Wars trilógiát, ezért IS csapták össze olyan látványosan a Trónok harca utolsó évadait (meg azért mert George R. R. Martin-ról már nem tudtak másolni). Emlékezzen mindenki hogy az HBO még több évadot akart de ezek ketten ragaszkodtak a gyors befejezéshez. Véletlen? I don't think so. Csak a saját előmenetelük többet jelent nekik mint hogy tisztességgel befejezzenek egy munkát amit elkezdtek.
2019. máj. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Remélem Old Republic. A legendákban is játszódhatna egy film.
2019. júl. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!