Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés

Emilia Clarke melyik szerepében a legjobb, leghitelesebb?

Ti melyik filmben vagy sorozatban kedveltétek leginkább az alakítását?

máj. 16. 13:01  Privát üzenet  

A válaszok

Szerintem most a 8. évadra Dany szerepében sem annyira rossz, sokat javult. Mondjuk azt el tudom képzelni, ha esetleg más, jó írók dolgoztak volna a karakterén a sorozatban, akkor akár Danyt is jobban tudta volna alakítani.

De szerintem neki inkább azok a karakterek állnak jól, mint akit abban a Miután megismertelek(?) filmben alakított.

A válasz 43%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont máj. 16. 14:20 Privát üzenet
Emilia Clarke egy borzalmas mimikátlan, jellemtelen színésznő. Egyetlen szerencséje, hogy 10 éve megtetszett a rendezőnek és benyomta Dennerys szerepére, mivel akkor a könyvben is még egy elég jellemtelen karakter volt, tekintve, hogy 13 éves lányka volt. Sajnos megragadt azon a színvonalon.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont máj. 17. 09:34 Privát üzenet

Én kiemelkedőt nem láttam, a terminátorba abszolút nem illett bele.

Daeneryst mutathatták volna amikor megőrült a sárkány hátán és várost irtott, ha ott jól játszik, az pirospont lett volna.

A válasz 49%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont máj. 17. 15:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Melyik program a legjobb tanulásra, a leghitelesebb a lentiek közül?
Melyik a legjobb, leghitelesebb híroldal?
Melyik KRESZ tesztes oldal a legjobb, leghitelesebb?
Viszkok Fruzsi, Móni Szépségvilága, For Her Szandra, Ehssty Smink, stb. Szerinted ki a legjobb, leghitelesebb, legálszentebb és legrosszabb hazai beauty blogger?
Melyek a legjobb, leghitelesebb történelmi filmek?
Melyik a legjobb, leghitelesebb életrajzi könyv Beethovenről?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!