Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek hogy fog végződni...

Szerintetek hogy fog végződni a Trónok Harca?

Figyelt kérdés

Szerintem Tyrion és Arya együtt megölik Daeneryst.Majd Arya felveszi a halott Daenerys arcát,Jont kikiáltja a törvényes királynak.


Majd fogja a makulátlanokat, dothrakiakat és vissza mennek Meerenbe ahol Daenerysként uralkodik élete végéig.


Az elméletben egyetlen gyenge pontja,hogy szerintem a sárkány megérezné,hogy Arya nem az igazi Daenerys.


Szerintetek,hogy fog végződni a Trónok Harca?



2019. máj. 16. 13:42
 1/5 A kérdező kommentje:

Leginkább azért gondolom,hogy így lesz,mert ha belegondolok Tyrionnak már nincs mit vesztenie.


Elvesztette a szüleit,a testvéreit,a szerelmét és végül elvesztette a hitét Daenerysben.


Tyrion és Arya is királyvárban vannak.


Tyrionnak,mint a királynő segítőjeként szabad bejárása van Daeneryshez.Tehát Tyrion könnyedén be tudja csempészni Aryat Daenyhez.


Arya egy név nélküli(lényegében egy bérgyilkos)Az előző részben végig követte Daenerys pusztítását,bőven lenne rá indítéka

2019. máj. 16. 14:03
 2/5 anonim ***** válasza:
8%
Mindenhol hallom hogy tronok harca így meg úgy, de sosem vettem még rá magam hogy megnézzek egy részt is
2019. máj. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Álomvilágban élsz kérdező, ha te azt várod, hogy ilyen csavarok lesznek még a végén. Amúgy eskü ez is jobban tetszik, mint ami a valós befejezés lesz.


A leak-ek már rég kint vannak, ha érdekel, beteszem őket ide. Hozzá kell tennem, hogy bizony pontosak voltak a 4. és 5. résszel kapcsolatban is, szóval nagy eséllyel a 6. részről is igaz amit írnak.

2019. máj. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez az Arya-s csavar nekem nagyon bejött volna. :D
2019. júl. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat nem ezt a kérdést akartam kiemelni
2019. szept. 27. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!