Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Létezik a Netflix-nek valami...

Létezik a Netflix-nek valami értékelhető sorozata?

Figyelt kérdés

Mert nekem elég nagy aggodalmaim vannak a Vaják (Wiedzmin) sorozattal kapcsolatban. Kapásból ott a swj/pc féle szereplő gárda. Meg hát az a pár kiszivárgott kép se bíztató. Persze nem akarom látatlanban temetni, sőt nagyon szeretném, hogy jó legyen.

Ti, hogy érzitek milyen lesz a végeredmény?



2019. máj. 17. 16:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
Én nem így emlékszem. Tudsz forrást mutatni, vagy a seggedből húztad ezt elő?
2019. máj. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk Yennefer is érdekes. Nem az a tipikus Közép-európai szépség, na.
2019. máj. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy nem csak a sorozatai hagyik a Netfli-nek, a filmjei még nagyobb rakás sz*rok. Death Note, valaki?
2019. máj. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
*gagyik
2019. máj. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Igen, Ciri castingos leírása, ahol azt írják "BAME" színészt keresnek.

Ami a kisebbségi etnikumokat jelenti ott, így pl. akár a közép-európai embereket is.


Senkit sem érdekel a deaht note. Ez nem az animeaddicts. Rossz alapanyagból nehéz valami jót csinálni.

2019. máj. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
*death
2019. máj. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy jelenthet bármilyen más kisebbséget is. A death Note tökéletes példa mekkora sz*r a Netflix, alapanyagtól függetlenül
2019. máj. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Minden értékelhető.

Ha rossz, azért, ha jó, akkor meg azért.


Ahhoz képest, hogy hófehérke szerepére fekete nőt akartak szerezni, nagyobb csalódás nem lenne, mintha meg is csinálnák.

2019. máj. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
74%

Ha a Netflix szar, akkor szar a Steam, meg a ps4 bolt, meg minden más is, ahol árulnak olyasmit, ami valakinek nem jön be.

A Netflix tele van jó cuccokkal, ők csinálták az Our Planetet is és még egy csomó jó műsort.

2019. máj. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

A The Last Kingdom kifejezetten csodálatos sorozat!!


A Witchert majd meglátjuk, én bizakodó vagyok. Viszont azt ne felejtsétek el, hogy nem a videójátékot, hanem a könyveket filmesítik meg! :)

2019. máj. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!