Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek hova ment Drogon?...

Szerintetek hova ment Drogon? SPOILER

Figyelt kérdés
Nagyon szomorú rész volt a mai.... :( Dany meghalt és Drogon elrepült vele szerintetek merre mehetett? Olyan rossz volt nézni, hogy szomorú a sárkány. Miért nem ölte meg Havas Jont?

2019. máj. 20. 12:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Eredetileg Dany se tűzálló... A könyvben leégett a haja, felhólyagosodott a tűztől a bőre...
2019. máj. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Drogon szerintem is az Árnyékföldre ment, nem írnám le most mégegyszer miért, a #6 jól összefoglalta. Az viszont nem igaz, hogy a sárkányok nem ölnek Targaryent, gondolj csak a Sárkányok táncára (itt most a Targaryen belháborúra gondolok, nem a könyvre), ahol a sárkányok és a Targaryen ház nagy része kihalt. Jont pedig szerintem azért nem ölte meg Drogon, mert ő is tudta, hogy igazából a trón utáni már-már eszelős vágyakozása okozta a halálát.
2019. máj. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
82%

"A sárkányok pedig nem ölnek Targaryeneket"


Hát ez nem igaz. Wasteros történelmében volt olyan Targaryen, akit konkrétan a sárkánya evett meg :D és ez a sorozatban is elhangzott, szóval itt most nem mondhatjuk, hogy csak a könyves univerzumban van így.

2019. máj. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
44%
#13: Az valószínűleg olyan lehetett, mint Vyseris: nem volt igazi Targaryen!
2019. máj. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
78%

"nem volt igazi Targaryen"


Ilyen nincs, hogy valaki "nem igazi Targaryen". Max akkor, hogyha fattyú. De Viserys nem volt fattyú.

2019. máj. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
55%
Ezt nem én találtam ki, Daenerys mondta, amikor Drogo leforrázta Viseryst.
2019. máj. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
87%
Azt mondta, hogy nem sárkány. Nem pedig azt, hogy nem Targaryen.
2019. máj. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!