Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kinek mi a véleménye a Trónok...

Kinek mi a véleménye a Trónok harca legutolsó részéről?

Figyelt kérdés
Én amennyire utáltam a 3. és a 4. részt(és még jópár korábbit) ez az utolsó meg kell mondjam levett a lábamról. Simán el tudom hinni, hogy ez lesz a könyvek vége is. Jon származása nem számít mert ő mindig is északi volt, Daeneryst simán megölheti majd ő miután kegyetlenné válik, Tyrion mint segítő, Bran mint mindentlátó király, Brienne leírja Jaime nagy tetteit, Sansa mint Észak királynője, Arya a vándor...stb.

2019. máj. 20. 18:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Elkapkodott átgondolatlan
2020. jún. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Regi kerdes de azert leirom. 3-ra nezem vegig a sorozatot es egyszeruen tywin halala utan sz*r a sorozat... hulyeseg az egesz utanna jon valami csoves veréb kiraly vagy mi az isten tomen kiraly a napsugar gyerek lesz a kiraly... robert kiraly ota nem volt egy normalis kiraly (o is iszakos volt de neki volt kiallasa es rengeteg csatat megnyert) meg ez is robert mellett ott van egy barristan salmy es megoli egy vadkan? De egy rhaegar targaryent megol? (Valamit bele raktak a borba de akkor is) egyszeruen a robertek fiatalkora jobban erdekelne mint ezek nyomik mar nincs semminek ertelme... bran egesz vegig mondja hogy nem birtokolhat semmit es nem is akar dee erre elfogadja a tront. Mi az isten ez? Egyszeruen baromsag az egesz... szedett vedett velemeny tudom csak egy sorozat de ugy fel idegesit hogy annyi mindent lehetne csinalni egy ekkora franchiseal es csinalnak belole ilyen hulyeseget... de ha csinalnanak a nedek elotti es fiatalkorukrol szolo sorozatot boldog lennek
2022. jan. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Danaerys hogy lett ilyen kontroll és üldözési mániás egyik pillanatról a másikra?"

Nemrég néztem újra az egészet. Dany már a második évadban konkrétan teljes városok földig perzseléséről beszél, csak a tanácsadói csapata tudja lebeszélni folyton. A bátyja halála óta egy pszicho.

2022. jan. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mert kb a batyja tartotta kordaban es a sarkanyoktol még arogans is lett... nekem danaerys egy unalmas karakter az elejetol fogva nem ertem minek volt benne es a veget latva a sorozatnak nem is volt ertelme... szerintem meg jobb otlet lett volna valeryont eletben tartani
2022. jan. 7. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!