Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Jóbarátok...

Mi a véleményetek a Jóbarátok c. sorozatrol?

Figyelt kérdés

2019. máj. 27. 10:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
27%
Én a Phebe be voltam szerelmes
2019. jún. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Rachel...nagyon élném a csajt! :D
2019. jún. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
39%
Az egyik kedvenc sorozatom a Supernatural mellett, imàdom:). 5 évente fixen újranézem amióta vége:(
2019. júl. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
27%
Sorozatnak jó, mulattató, én nagyon szeretm. Végre egy mainstream dolog, ami nem kuka. De azokat sose értettem, akik úgy nézték és vannak érte oda, hogy a poénok felét nem is értették, és még csak utána se néznek. Akkor meg mi értelme?
2019. aug. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
82%
Kedvenc sorozatom! Amióta megnéztem semmit sem tudok megnézni mert a közelébe sem ér. Utálom hogy vége lett, tegnap fejeztem be, sírtam egész nap
2019. szept. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Én még valahol augusztus közepén fejeztem be...hát én is eléggé szomorú voltam...de ebben az évben megfogom újranézni csak majd angolul! A világ legjobb sorozatja. A rossz napokon rengeteg erőt és energiát adott!
2019. szept. 10. 10:24
 17/18 anonim ***** válasza:
33%

A kedvenc sorozatom, már kb. ötször néztem újra, elejétől a végéig, már szinte kívülről fújom az összes epizódot, mégsem tudom megunni.

Én jobban szeretem az eredeti nyelven nézni, először furcsa volt, de így sokkal több értelme van a poénoknak, ma már nem tudnám szinkronosan nézni.

Egy igazi klasszikus, habár a 90-es években készült, szerintem az első 2-3 évadot leszámítva szinte elfelejti az ember, hogy 25 éves a sorozat. :)

2019. szept. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én sem szerettem az ilyen típúsú sorozatokat amíg véletlen bele nem botlottam Netflixen egy részbe, nem akrtam megnézni, de egy hosszú utazás miatt úgy döntöttem megnézek egy részt. Nem is olyan sok idő után már végeztem mind a 10 évaddal és azóta is boldogan nézem vissza őket.
2020. jún. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!