Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Látta már valaki az új Aladdin...

Látta már valaki az új Aladdin filmet?

Figyelt kérdés
Ha igen hogy tetszett?

2019. máj. 28. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Tegnap néztem meg, nekem nagyon tetszett, de azért az eredeti rajzfilmez nem übereli. Kicsit tartottam tőle, milyen lesz Will Smith dzsiniként, de nagyon tetszett az alakítása. A film nagyon látványos, humoros és aranyos volt szerintem, az egyetlen kifogásolni valóm a magyar szinkronnal van, szerintem Jázminnak nagyon pocsék hangot választottak, komolyan, a google fordítós hangban több élet van. De ezt leszámítva nagyon élveztem.
2019. máj. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ami még nagyon érdekel, a végén az end title, Zayn és Zhavia A Whole New World feldolgozása volt?
2019. máj. 30. 19:11
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Csodálatos volt!!! A színészek remekül illetek a karakterükhöz, aranyos volt, gyönyörű látványvilággal, remek humorral. Will Smith zseniálisat alakított, bár amúgy mindenki, de őt kiemelem :D Amitől én féltem egy kicsit, az Jafar volt, mert nekem Marwan a trailerekben valahogyan sehogyan sem volt Jafar, de a végére pont az tetszett, hogy míg az eredeti Jafar egy hataloméhes pszichopata, itt inkább egy féltékeny, csendes gyilkos. Viszonylag sok változatatás van egyébként, mármint szinte minden megtörténik, ami az erdeti filmben, de mégis más.

Nem maradtam bent végig a feliratoknál, de az end title a Friend like me (Will Smith ft.DJ Khaled) volt, ha jól emlékszem.

2019. jún. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

pici szpojler van benne.

Király, nekem nagyon tetszik , sokkal jobban tetszik, mint a mese-verzió, abból engem az egyrészes az nem nyert meg. Mármint amiről a film készült. Mert ilyen "egészestésből" is tudom, hogy már van több, de szóval tehát az eredeti egyrészesnél nekem sokkal jobban tetszik a filmes; tehát a mese-verzió nemigazán nyert meg róla; ez a film viszont király; és pl Jinny amikor énekel ott a barlangban; nekem az a mesében olyan kellemetlen, de filmben nagyon király lett; meg az a Whole-new-world/ Új élmény-es dal is nekem sokkal jobban tetszett az új verzióban. A mese-verzióban ott hallgattam több nyelven is, ott minden pasi-énekes visszafogta magát, az azért nem jött át annyira; itt viszont nem volt visszafogva, tehát ez most így sokkal királyabb lett. A sztorit is nekem izgalmasabbá tették; mondjuk az picit talán értelmetlen volt, amikor a Jázmin énekelni kezdett, és egyszercsak eltűntek a katonák; de nem volt zavaróan fura, tehát okés, mondhatjuk, hogy még belefért, még elfért benne. :) De ez a film ez király lett; meg imádom a szereplőket is, pár órája például nem tudtam azzal betelni, Külön-külön is rajongok értük, meg a közös filmjükért is; de együtt meg úúúúúúú de aranyosak; és tényleg el lehet róluk hinni, hogy egy igazi szerelmes párt játszottak, a filmben is nagyon jók voltak; meg a való életben is jóban vannak annyira; csakúgy ragyognak egymás mellett. :) Amúgy tök jó, érdekesség képpen, hogy az Aladdin-nak a filmben olyan a mosolya, mint a mesebeli Aladdinnak, és én nagyon örülök, és imádom , hogy ilyen jót találtak. :) Jinny is meglepően jó lett élőben, Jázmin meg gyönyörű, meg tényleg úgy ragyognak egymás mellett az Aladdinnal, gyönyörű szépek, baromi jó őket nézni; és még szerintem fogom majd újranézni ezt a filmet; de tehát mondom, a mese nem nyert meg , de ezt a filmet ezt még biztos újranézem;mert tényleg nagyon király lett !!!! :)

2020. jún. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!