Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Állatvédők, Ti hogy tudtátok...

Állatvédők, Ti hogy tudtátok végignézni a Csernobil című sorozat 4. részét?

Figyelt kérdés

2019. máj. 29. 08:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%

Én ugyan nem vagyok a szó klasszikus értelmében vett állatvédő, de nehezen.

Azonban azt értem, hogy ennek sajnos így kellett lennie.

2019. máj. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit provokálásnak érzem a kérdést.

Nem kell ahhoz állatvédőnek lenni, hogy valakit felkavarjon egy ilyen dolog.

Egyfajta jelkép is volt az a jelenet, mindent hátra kellett hagynia az embereknek, amit szerettek, amihez ragaszkodtak+ az az emberi felelőtlenség hatása az állatokra, természetre. Voltak, akik a lakásukba zárták az állatukat.


Amúgy bőven maradtak kutyák ott:


[link]


Amikor jött a kutyás rész, már akkor tudtam, hogy lesz egy kölykös jelenet. :/

2019. máj. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Miért lenne provokálás?

Engem, mint "átlag" jóérzésű embert is nagyon felkavart az a rész, így el sem tudom képzelni, mit érezhetett egy állatvédő, akihez sokkal közelebb állnak az állatok, ennyi.

2019. máj. 30. 11:03
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Szomorú volt, de végülis érthető. Közben meg láttuk a hátrahagyott lakásokat, a fogason lévő kabátokat az előszobában, félbe hagyott vacsora készítés eszközeit, ahhh brutális.
2019. máj. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én olvastam erről az állatos jelenetről egy könyvben a valóságban a kölyök kutyás jelenet sokkal de sokkal rosszabb volt ha lehet így mondani...
2019. máj. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
93%

Imádom az állatokat, de sajnos ezt kellett tenni... A macskám fel is nézett, mikor mentek a lövések...


Bennem még az is benne volt, hogy szegény emberek, akik ezt csinláták a sugárzásban.


Egyébként nekem tetszik ez a sorozat, de igencsak lightosra sikeredett az egész sorozat, így is felkavaró, de a valóságban 3-szor brutálisabb volt az egész.

2019. máj. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Nem lattam meg a 4. reszt, elmondanatok nagyjabol mi van benne? Mert, ha ennyire szornyu en azt meg sem nezem, mert magamat ismerve napokig bogni fogok csak.
2019. jún. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Röviden annyi hogy kutyákat/kölyök kutyákat lőnek le az emberek(más állatokat is de csak a kutyákat mutatják)
2019. jún. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
28%
Aki igazán szereti az állatokat annak nem ajánlom hogy megnézze...
2019. jún. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
90%
#9 Én viszont mindenkinek kötelezővé tenném a sorozat megnézését. Gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt.. ! Szembesülnie kell mindenkinek , hogy az emberi ostobaság , és különböző "eszmék" milyen következményekkel járnak.
2019. jún. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!