Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Állatvédők, Ti hogy tudtátok...

Állatvédők, Ti hogy tudtátok végignézni a Csernobil című sorozat 4. részét?

Figyelt kérdés

2019. máj. 29. 08:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
89%
Én konkrétan bömböltem, alig bírtam nézni :'( és akkor kezdtem érezni a történtek súlyát és hogy milyen katasztrófa volt akkor és milyen sokan haltak meg emberek állatok , szomorú :(
2019. jún. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Pont a 3. rész jön nekem... beszélnek előtte róla, vagy legalább van pár másodperc, mikor előkészülnek?

Át tudok görgetni rajta, vagy hirtelen jön?

És akkor 2 ilyen kutyás jelenet van benne?

2019. jún. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%

Ketszer biztosan mutatjak.De radudsz keszulni az elsonel biztosan.Mikor majd harman allnak puskaval es az egyik ember elkezd futyulni,akkor porgess tovabb.


Tenyleg borzaszto,de engem inkabb az a resz viselt meg mikor az evakualasnal egy kutyus futott a busz utan.

2019. jún. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Sehogy. A barátommal néztem, aki előtte már látta az egész sorozatot, szóval szólt, hogy mikor jönnek az ominózus részek, ilyenkor becsuktam a szemem, befogtam a fülem, ő pedig szólt, amikor vége lett.
2019. jún. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!