Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy képesek rá?

Hogy képesek rá?

Figyelt kérdés

A trónok harca sorozatban több alkalommal is lehetett látni ugye, hogy azonos neműek bujnak össze csókolóznak stb...

Alapból van a színészekben egy kanyar? Vagy hogy képesek rá? Én elhánynám magam ha egy másik lányal kellene smárolnom...


Szerintetek?

32N



#meleg #Trónok harca #leszbikus színészek
2019. máj. 31. 18:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez mindössze színészet :D egy szerepet játszanak el. Ennyi.

Tom Hanks is meleget játszott a Philadelphiában pedig heteró.


Azzal kapcsolatban meg, hogy "Jellemzően csak a selejt emberek nem képesek átérezni, milyen egy egészséges ember." annyit tennék hozzá, hogy a megjegyzés írója nyilván önmagáról beszél ahogy ezt a hozzászólása további részében olyan szépen be is bizonyítja. Hisz egy egészséges embernek eszébe sem jutna másokat faja, vallása, szexuális orientációja (stb) alapján elítélni, selejtnek nevezni és fizikai erőszakkal fenyegetni. De hát vannak ugye selejtes emberek is...

2019. jún. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Én pl nem ítélem el a melegeket. Ugyanolyan emberkék mint mindenki más. Az, hogy mi a véleményem róla, avagy hogyan hat rám, ha két fiút látok smárolni az ágyban, az az én dolgom.

Csupán azt tartom furcsának, hogy két heteró ember, még ha színés is, hogyan képes csókolózni egymással.

Aki a dorni fenéksimogatást írta... Nézd végig a Trónok harcát. Jóval több is van ott mint fenék simogatás..

2019. jún. 5. 05:44
 13/13 anonim válasza:

Ilyenkor belehelyezkednek abba a karakterbe, és átélik, úgy lesz hiteles. Igen, képesek rá, egy jó színész mindenre képes.

A német Verbotene Liebe sorozat egyik szereplője is azt nyilatkozta elég sok interjúban(Thore Schölermann), hogy nem volt könnyű, és félt, hogy nem lesz elég hiteles, de elvállalta, ez ezzel jár, és szerintem a végeredmény kitűnő lett.


https://www.youtube.com/watch?v=DMd1dKqqWRI

2019. jún. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!