Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » American horror story 8....

American horror story 8. évad? (Többi lent) (SPOILER veszély)

Figyelt kérdés
Na most néztem végig a 8.évadot és az lenne a kérdésem hogy ugye állítólag az 1.évadban Tate segítségével jött létre az antikrisztus, és Tate ugye szellem volt ,akkor most a Timotinal meg a csajnal hogy jött létre az antikrisztus mikor egyikőjük se volt szellem és egyiküket se szállta meg semmi? Plussz ugye az 1.évadban a Vivien belehalt a szülésbe es a csaj meg nem , mikor megszülte a 2. antikrisztust, és azért egy ilyen démoni babát nem ugy szülik mint a normálist akkor hogy élte túl a 8.évados csajszi? Lehet nincs rá válasz és ez egy baki de hátha választ kapok rá :)

2019. jún. 13. 10:47
 1/3 A kérdező kommentje:
*ja meg még azt kérdezném hogy mikor Constance-el beszének Michael Langdonról , akkor mikor végeztek akkor Constancet hivja egy kislány akinek nincs szeme na azt kérdezném hogy ő kicsoda volt? Vagy nem tudni?
2019. jún. 13. 11:15
 2/3 anonim ***** válasza:
Constancenak volt sok torz gyereke szerintem az lehetett a kislány. Egyébként meg szerintem a 2. antikrisztus részt nem dolgozták ki jól ezért jött ki hülyén. Ott ugye az volt a lényeg csak hogy így is úgy is meg kellett születnie
2019. jún. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én ezt olvastam a Wikipédián a lányról "Néhai lánya Constance-nek, nővére Tate-nek, aki nem rendelkezik látószervekkel."

Kicsit előrébb vagyok de én nem emlékszem hogy lett volna szó erről a kislányról csak Boo-ról Tate-ről meg Nan-ről de asszem az 1.évadba mondta hogy 4 gyereke van és akkor lehet a 4. az a kislány aki amúgy valami Rose Langdon.

Az antikrisztus rész lehet tényleg azért volt mert nem dolgozták ki megcsinálhattak volna erre vagy 1-2 részt :D

2019. jún. 13. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!