Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lady Gaga színészileg mennyire...

Lady Gaga színészileg mennyire számít kiemelkedőnek, tehetségesnek?

Figyelt kérdés
Nyilván tudjuk hogy zeneileg mekkorát alkotott, de érdekelne hogy filmes szemmel nézve, színésznőnek is tehetségesnek számít-e, vagy csak a neve miatt szerepel filmekben is? Ő mennyire számít elismertnek kritikailag? Úgy tudom az Oscart pont filmzenéért nyerte, szóval az nem játszik ebben az esetben.

2019. jún. 18. 23:18
 1/2 anonim ***** válasza:
31%

Off: Bocs, de Én nem tudom mekkorát alkotott zeneileg. A négy akkordos dalok azok nagy alkotásnak számítanak már? WTF...


A csillag születik c. filmben nem alkotott valami hatalmas, emlékezetes színészi játékot számomra, mint pl. egy Amy Adams vagy Dicaprio vagy Nicholson szokott a filmjeikben. De színésznek elment...


Nem vagyok színész szakértő, de ha már kérdezted, elmondtam a véleményem.

2019. jún. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
31%

Szeretem Lady Gaga zenei munkásságát lehet akármennyire alap, mint az első kommentelő szerint. Bár szerintem nem az.

Nem a számok túlbonyolításáért lett híres hanem a stílusa és az előadás módja miatt szerették meg sokan.

De mindezek ellenére, hogy nagyon szeretem mint énekesnő, ezt a vonalat sosem értettem, miért kell zenészeket filmekbe erőltetni ha az épp nem a zenéről szól!

Ott van pl az Amerikai horror story 5. évadjában Gaga az egyik főbb szereplő. Nekem nagyon felejthető az alakítása és köze sincs az énekléshez ott, egyenesen zavart hogy őt választották a szerepre.


De pl kellemes meglepetés volt Justin Timberlake, az ő filmjeit egyenesen imádom, miközben a zenéjénél vegyesek az érzéseim. De Gaga nem jó színésznő, inkább átlagos mellékszereplő színvonal.

2019. jún. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!