Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kik győznének ezekben a Star...

Kik győznének ezekben a Star Wars párbajokban szerintetek?

Figyelt kérdés

1. öreg Luke VS. Darth Sidiuos


2. Rey és Kylo VS. Sidious


3. Obi-Wan és Anakin ( ep3 idején) VS. Sidious


4. gép Darth Vader VS. Darth Maul


5. gép Vader VS. Yoda


6. gép Vader VS. Mace Windu


7. gép Vader VS. Qui-Gon Jinn


8. öreg Luke VS. Yoda


9. fiatal Obi-Wan( ep1) VS. fiatal Anakin (ep2)


10. Luke (Jedi visszatérből) VS. Grievous tábornok


11. Rey & Kylo VS. Anakin (ep3)



2019. jún. 19. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

1. Szerintem itt Sidious, Luke bár erős és bölcs, tapasztalt, de szerintem nem éri el Sidious szintjét, még ha nem is lenne egyszerű harc. Ugyebár Sidious ellen Yoda is elbukott végül, és szerintem Luke nem éri el Yoda szintjét.

2. A VIII. epizódig egyértelműen Sidious, de lehet hogy a IX-re erősödnek annyit a fiatalok (főleg Rey), hogy 2v1-ben esélyük lehet legyőzni (amúgy a trailer alapján még össze is jöhet hogy látjuk őket egymás ellen bár nagy pénzt ne tegyünk erre).

3. Na ez jó kérdés, nagyon necces. 1v1-ben egyiküknek sem lenne esélye, de összedolgozva szerintem Anakin van olyan erős illetve Kenobi annyira bölcs hogy jó cspatmunkával felül tudnának rajta kerekedni.

4. Talán Vader még így is, hiszen az Erő képességei megmaradtak, amiket Maulnál sosem láttunk olyan erősnek. Vívásban talán legyőzné Maul, de mindent egybevéve én Vadert érzem győztesnek. De nem 1 perces harc lenne az biztos.

5. Itt nekem egyértelműen Yoda, ő szerintem még a nem gép Vader ellen is esélyes bőven, a gép ellen szerintem egyértelmű győzelmet aratna.

6. Ugyanígy szerintem Windu is le tudná őt győzni, sőt tekintve hogy Windu Sidioust is megizzasztotta, mivel a harci stílusa kiváló a sötét oldal használó ellen, az is lehet hogy 1v1-ben még könnyedebben legyőzné Vadert mint Yoda. Mindenesetre a gép Vadert szerintem 99% hogy verné.

7. Na ez passz nálam. Többet kéne tudni Qui-Gonról, erőképességeiről. Szerintem ez 50-50.

8. Az első párbajra adott válaszomra reflektálva inkább Yoda. Mondjuk nem tudom mi okuk lenne harcolni egymással. :D

9. Szerintem itt még Obi-Wan. Higgadtabb, bölcsebb, több kiképzésen is van túl feltehetőleg. Mondjuk Anakin meg a kiválasztott, de attól még szerintem a 2. epizód idején nem áll olyan szinten.

10. A jedi visszatérből Luke szerintem grievoust már le tudná győzni. A Birodalom Visszavágból még nem hinném. De a 6. részben már Vadert is legyőzte, aki meg szerintem még kiborgként is verné Grievoust. Plusz ugye Grievous nem bír az Erővel, szóval még egy pont Lukenak.

11. Na ez a másik nagy passz. Talán a 9. rész után okosabbak leszünk. 1v1-ben Anakin mindkettőjüket verné jelenleg, együtt nem tudom most mennyi esélyük lenne, de ha Rey így fejlődik egy év múlva már 1v2-ben is verheti Anakint. Kylo szerintem megmarad azon a szinten ahol most, de nyilván elég erős hogy komoly segítség legyen Reynek ha kell.

2019. jún. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amivel nem értek egyet az 1-essel


3. Abból kiindulva, hogy Obi-Wan mennyire szenvedett Dooku ellen, én egyáltalán nem mondanám annyira esélyesnek, hogy ketten le tudnák győzni Sheevet. Lásd: Obi a CW-ban Assajj-jal az oldalán is csak éppen hogy el tudott menekülni a Maul-Savage páros elől, akiket Sidious teljesen egyedül rektelt meg elég csúnyán. Bár mestere a 3-as stílusnak, ami elméletileg pont kitűnő a Sidious által használt Atarunak, de a valóságban nem hinném, hogy ez annyit szorozna. + Obi (a második Dooku elleni párbajban legalábbis így látszott) eléggé ki van téve az erőhasználatnak, Sidious ezt könnyen tudná használni.

Az Anakin által használt Djem So meg pont az Ataru ellen használhatatlan. Csapatként talán 10-ből egyszer képesek lennének megbontani Sidious védelmét, viszont Anakin képtelen lenne szerintem hosszú távon összedolgozni Obival, a császár meg szépen lemészárolná őket.


7, Egyértelműen Vadert mondanám. Qui-Gon nem egy hatalmas vívó (Maullal kétszer párbajozott, egyszer éppen hogy el tudott menekülni, másodjára meghalt). Szerintem színtiszta vívásban is legyőzné őt Vader géptest ide-oda, erőhasználóként meg egyértelműen erősebb.


9, majdnem rávágtam hogy Anakin, de amúgy fogalmam sincs. Obi azért megölt egy Sithet, az azért nem semmi :)

2019. jún. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. Szerintem Sidious, mivel Luke még fiatalon sem tudta megölni, az egy másik tény, hogy nem is próbálkozott vele.

2.Itt is Sidioust mondanám, bár a másik kettő OP karakter, de ha Sidious megölné Kylo Renátát, Rey elkezdene bőgni meg üvöltözni, és így őt is lecsaphatná.

3.Na, ez már neccesebb. Anakin és Obi-Wan jó duót alkotott, így lehetne esélyük Sidious ellen. Ez elég hosszú harc lenne.

4.Simán győzne Vader

5.Yoda ellen vívásban tuti Vader, de erőhasználatban Yoda.

6.Vívásban simán Mace, talán még erőhasználatban is.

7.Igazából itt Vader, mert Qui-Gon Maullal sem bírt el egyszer sem.

8.Yoda, az öreg Luke nagyon reményvesztett, és még mindig forrófejű

9.Szerintem Anakin

10.Luke, mert Grievous nem erőhasználó.

11.Ha itt Vaderre gondolsz akkor Anakin, ha az elején Anakinra akkor fogalmam sincs.

2019. jún. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A 2. párbaj: nézd meg a Skywalker korában :DDD
2019. dec. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. Szerintem Sidious, igazából a villámok hatásosak voltak a fiatal Luke ellen, persze nyilván az öregről van szó akinek már hatalmas ereje van de szerintem Palpi.


2. Egyértelmű Sidious, a harmadik részi pedig pár perc alatt végezne mindkettővel.


3. Sidious, bár nehezen de ő.


4. Egyértelműen Vader, valószínűleg a párharc során többször megsebezné Maul Vadert, de az erővel meg anélkül is megölné Mault.


5. Yoda, sokkal gyorsabb és rengeteg sebzést adna Vaderre aki valszeg összerogyva végezne.


6. Necces eléggé de szerintem Vader ha higgadtabb akkor ő.


7. Vader, Qui Gont Maul ölte meg szóval elég egyértelmű.


8. Yoda. Megszenvedne de nyerne.


9. Obi Wan, Anakin hatalmas hibákat vétene.


10. Egyértelműen Luke, főként hogy Grievous nem tudja az Erőt használni.


11. Anakin, ez is pár perces harc lenne.

2022. jún. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!