Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A szürke 50 árnyalata érzelmek...

A szürke 50 árnyalata érzelmekben gazdag? Izgalmasak a karakterek, és szerethetők? (Filmben nézném meg)

Figyelt kérdés

Csakhogy mire számítsak, ha megnézem. Hallottam róla jót is, rosszat is.


Ja, szal sivár, vagy izgalmas a történeti szál? Meg úgy a szereplők szóval tényleg érdekesek? Van bennük ügyesen tartalom? Úgyértem, fel van építve a személyiségük ugye, és nem 'csak úgy' ' élnek egymás mellett', ugye?


Azt hiszem, ezt a filmet számomra az érzelmekben gazdagság, meg a karakterek személyisége fogja eldönteni alapvetően, hogy tetszik-e majd, ha megnézem; és akkor hogy ilyen téren 'gazdag' filmre számítsak; vagy ne várjak talán azért annyira túl sokat?


Most már bármelyik végletet el tudom képzelni. Amúgy azt hiszem, ez a film olyan lehet, hogy vagy valaki nagyon szereti, vagy valaki alig bírja végignézni, ha mégis rászánja magát.


Amúgy azt hiszem, az alapötlet nagyon jó; sokat ki lehetett hozni, ha ügyesen megcsinálják. Csak mielőtt megnézném ezt gondoltam, megérdeklődöm. :) Remélem, jó lett!:)


[A könyvet még nem olvastam, csak kritikákat néztem/olvastam a filmről, meg a trailer-t láttam. Ja és egyébként nemigazán szeretek olvasni. :)]



2019. jún. 19. 22:06
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld Egyébként azt hallottam, hogy nehezen találtak olyan színészeket , akik ezeket a szerepeket elvállalták, tehát több másik színészt is megkérdeztek, amíg végre találtak olyat, aki eljátszotta/vállalta.
2019. jún. 20. 22:59
 12/19 anonim ***** válasza:
73%
Bevallom, érdekelt a film, de bealudtam. Az a "domináns" pasi a filmben nevetséges, sőt szánalmas.
2019. jún. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
köszönöm, ment a zöld
2019. jún. 22. 01:01
 14/19 listen here sis válasza:
76%

Ha bármi romantikára, a szereplők jellemfejlődésére vagy akár egy emlékezetes filmre vágysz, akkor az biztosan nem a szürke ötven árnyalata lesz.


Semmi érdemleges nem történik a filmben, a könyv eredeti nyelven tűrhető volt, de a bárgyú fordítás csak rontott a helyzeten.


Javaslom, hogy olvass róla sok kritikát, mert azokat hozzá értő emberek írják, és nyilván az összes a saját véleményét fogja átadni neked.


De nyilván ha érdekel a film, akkor nézd meg, maximum egy picit csalódás lesz, bár nekem nem voltak túl nagy elvárásaim, de ez még azt a mércét sem ütötte meg.

2019. jún. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ment a zöld (még mindig nem néztem meg ,de majd nemsokára; de akkor nem támasztok nagy elvárásokat:))
2019. jún. 27. 15:36
 16/19 elena0443 válasza:
73%
Nekem az egyik kedvenc filmjeim közé tartoznak 3 részből áll az elsőben még nagyon köcsög a csávó de a 2-3-dik részben meg már tök cuki és kedves és odafigyelő. Nincs egy unalmas pillanat se benne egyik részben sem. Nézd meg az összeset és garantáltan a kedvenceid közé fognak tartozni.
2020. máj. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
77%
Garantáltan? A szürke? Hát elég érdekes ízlése van akinek ez az ócskaság bejön... Hulladék. A könyv, és a film is.
2020. máj. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 elena0443 válasza:
76%
A film magasan szárnyal az összes része aki sablonnak nézi nem ért hozzá a karakterek szinte már annyira megérintenek mintha élőbe látnám a szereplő választás jobb már nem is lehetne hihetetlenül jól bemutatja az úgy nevezett igaz szerelmet a férfi mindent félre dobva a lányt tartja a legfontosabbnak és a késöbbiekben mindent meg tesz érte ha érti a helyzetet ha nem hogy a lány jól legyen ajánlom mindenkinek aki szereti a romantikát az izgalmat és az ellenálhatatlanúl jól kidolgozott filmeket.
2021. febr. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
92%
Nekem személy szerint tetszett a film.
2021. jún. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!