Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Honnan fogom megtudni, hogy...

Honnan fogom megtudni, hogy hol forgatják a kedvenc sorozatom új évadát?

Figyelt kérdés
A Váltságdíj című sorozatnak a 2. évadát Magyarországon forgatták az Etyeken található Korda Filmstúdióban. A 3.-at szintén Magyarországon, de nem tudom, melyik stúdióban. De vajon a 4.-et hol fogják? Persze, ha berendelik, az csak valamikor augusztusban lesz. A lényeg, hogy ha 4. évad is lesz, akkor szerintetek honnan lehet azt megtudni, hogy pontosan melyik stúdióban lesz a forgatás?
2019. jún. 20. 07:22
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

google a barátod


Amúgy ezt a "berendelik" kifejezést felejtsük már el.tudom pár nyomorék ezt a szót kezdte használni egy illegális feliratokkal foglalozó oldalból kinőtt feliratos oldalon, de nincs olyan, hogy berendelik! Megrendelik!

2019. jún. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 AncsA(6)3 ***** válasza:

Nem ismerem a sorozatot, de ha itt forgatnának egy következő évadot, akkor lehet valamilyen közösségi médiában valaki megemlíti (valaki aki vagy játszik a sorozatban vagy a rendező stb...) Én úgy szoktam útána nézni, ha érdekel egy forgatás.


Az elsőnek mondanám, hogy mér elterjedt hogy következő évadot "berendelik" szóval mondjuk már..nem tudom hogyan lenne érdekes megrendelni egy évadot.

2019. jún. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!