Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Dragon Ball Z Epizódok kiszivá...

Dragon Ball Z Epizódok kiszivárgása, hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Arra volnék kíváncsi, leginkább a véleményeteket olvasnám szívesen, hogy hogyan szivárogtak ki a Dragon Ball Z Szinkronos epizódjai? Ugye az utolsó epizód ami 1999-ben adtak le az RTL-en az a 121.rész volt. Tisztában vagyok vele, hogy a Viasat6 sugározta 2013-ban mind a 291 részt de már előtte 2010-es években fellelhető volt az összes epizód magyar szinkronnal. Szerintetek, hogyan szivárgott ki? Valaki az RTL-től kiadta "feketén"?
2019. júl. 8. 01:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Csak ennek így semmi értelme, mivel a gyűjtés végeztével 1-2 napon belül nyilvánosságra hozták az említett release-t. Azt tudom elképzelni, hogy még akkor érdeklődtél, amikor a gyűjtés folyamatban volt. Ahhoz hogy egy újonnan csatlakozó is megkapja a részeket, be kellett egy minimális összeget fizessen, amiből aztán később új részeket vettek.


Az 500-1000 Ft-t nem tudom honnan szedted, annál jóval több kellett fejenként. Ha jól emlékszem 9000 Ft volt a minimum tagonként (lehetett persze kevesebb is, de akkor kevesebb részhez fértél hozzá menet közben)

2019. júl. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

#11


A gyűjtés leges-legelején (amikor még a 3 millióra gyűjtöttek) elég volt utalni 500-1000 Ft-ot is, nem volt meghatározott összeg. Lehet, amikor már te száltál be a gyűjtésbe, változtattak ezen.


Az meg számomra nehezen hihető, hogy ők maguk hozták volna nyilvánosságra a szinkronokat, mert nem így látom. A pontos részletekért vissza kellene keresni, hátha maradt még pár infó, neten, de nem lényeges.


De rég volt már, maradjunk annyiban, hogy te is, és én is máshogy emlékszem vissza.

2019. júl. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!