Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kik nyernének ezekben a...

Kik nyernének ezekben a párbajokban? Revan vs Yoda Dooku vs Kylo Ren Luke vs Malak Vitiate vs Nihilius Ahsoka vs Starkiller Sidious vs Bane Sion vs Windu Malgus vs Maul Obi Wan vs Főinkvizítor Vader vs Satele Shan

Figyelt kérdés

Várom a válaszokat(:

Korábban már írtam egy ilyen kérdést más párosításokkal, csak azóta újra megjött a a kedvem hozzá



2019. júl. 10. 08:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Revan vs Yoda: Yoda simán lepipálná Revant, mivel akármennyire nagy erőhasználó, Yoda erősebb nála. Meg ahogy írtak előttem, Revan inkább hadvezér, mint nagy harcos.


Dooku vs Kylo Ren(áta): Minden esetben Dooku, nem kell magyarázni.


Luke vs Malak: A legendses Luke biztos, a kánonossal nagy harc lenne, de szerintem Luke győzne.


Vitiate vs Nihilus: Ugyanaz a véleményem, mint az előttem Solo-nak (érted, Solo XDDD), ha Nihilus el tudná szívni Vitiate erejét, Nihilus, de ha Vitiate ezt ki tudja védeni, akkor ő.


Ahsoka vs Starkiller: Starkiller. Nagyon erős, jól fénykardozik és mindkét oldalt is érintette.


Sidious vs Bane: A legendses Sidious biztos, talán még a kánonos is.


Sion vs Windu: Windu a Vappad miatt, de akármennyire vagyok gyerekkorom óta SW rajongó, Darth Siont nem nagyon ismerem.


Malgus vs Maul: necces, de szerintem Malgus.


Obi vs Főinkvizítor: Obi-Wan egyértelműen.


Vader vs Satele: Vader jobb vívó, de még akár itt a győztes Satele is lehetne. Ez nagyon 50-50, de szerintem Vader

2019. júl. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Kylo (Rentai) Renáta egýebként egy egyszerű trükkel legyőzné Dookut.

Kylo:leveszi a pólóját

Dooku:DEAD!XD

Még Vitiate sem tudna mit kezdeni a félmeztelen Kyloval🤣

2019. júl. 12. 20:53
 13/13 anonim ***** válasza:
Ebbe bele se gondoltam... 😂😂🤣🤣
2019. júl. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!