Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy egy film elsőre nem tetszik, de 2. megnézésre igen?

Figyelt kérdés
2019. júl. 10. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem figyeltél oda minden részletre elsőre, ami miatt tetszett a film másodjára.
2019. júl. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy van ahogy az első írja. Én a mátrixxal voltam így. Elsőre nem értettem másodjára picit idősebben mikor megnéztem már igen
2019. júl. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem az eredet volt ilyen. De csak mert elsőre nem értettem a felét. (Tudom hülye vagyok)
2019. júl. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Gyűlölet c. Film elsőre felhúzott, de nagyon, másodszorra már tetszett.

Figyelem hiány? Nem hiszem, hogy ennyire egyszerű lenne. Persze több mindent meg lehet figyelni másodszorra. De ennél többről van szó. Az első élmény sokszor mást mutat, mint a második mindenben. Sokkal érzelmi alapúbb, mint reális. Ráadásul, ha másodszorra nézem, ismerősebb, nincsenek elvárásaim, más szemmel nézem.

2019. júl. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Eredet elsőre nem is érthető teljesen. Ezért is annyira jó film, mert gondolkodni kell rajta (persze más művek után semmi új nincs benne, már évekkel előtte hasonló művekben ugyan ez megjelent de attól még ütős, ha itt találkozol vele elsőre.)
2019. júl. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!