Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nagyon félelmetes a Stranger...

Nagyon félelmetes a Stranger Things c. sorozat?

Figyelt kérdés
Nem voltam nagy sorozatos, eddig két sorozatot néztem amiket imádok(Pretty Little Liars és Riverdale) Az utóbbinak októberben jön ki az új évad, addig gondoltam elkezdtem a Stranger Thingset. De nagyon nem bírom a horrort, de az olvastam valahol hogy egy horrorsorozat. Nagyon félelmetes, vannak benne nagyon durva dolgok?

2019. júl. 16. 23:52
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
nem,annyira nem durva,viszont remek hangulata van.hamar beszippant az tuti.épp most adják az új évadot szinkronosan -8 rész-szóval nemsoká én is nekiugrom.
2019. júl. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A horrorsorozatok nagyrészét én nem is merném horror kategóriába tenni. Egy csomó horror sorozat egy vicc (mármint nem úgy értem, hogy rossz sorozat, hanem szerintem egyáltalán nem tartoznak a horror kategóriába, mert semmi ijesztő nincs benne). Nem ijesztő, nincsenek benne durva dolgok.
2019. júl. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

#2-es válaszoló vagyok.


Jó, most nyilván emberfüggő, hogy kinek mi a félelmetes. De szerintem egyáltalán nem durva, és nem félelmetes. Kezdd el, max. ha nem bírod, abbahagyod. 1-2 rész alatt rájössz, hogy ezt még eltűröd, vagy pedig ez már túl sok neked.

2019. júl. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%

Attól függ milyen a tűrésküszöböd.


Nem félelmetes egyáltalán, inkább erőltetettnek nevezném, egyre jobban túltolják benne a fanservice-t.

2019. júl. 17. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól van adagolva benne a misztikum és a horror, nem mondanám félelmetesnek, inkább rohadtul izgalmasnak.
2019. júl. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem félelmetes. Ha lenne is benne félelmetes dolog, azt tönkreteszi a cgi.
2019. júl. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Stranger Things horrorfilm gyereknek, ezzel el is mondtam róla mindent. Szóval a fiatalok a sorozat célközönsége, ebből kifolyólag nincs benne semmi durva. :)
2019. júl. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!