Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik számotokra a legrosszab...

Melyik számotokra a legrosszabb Marvel-film?

Figyelt kérdés

Marvel-filmek alatt most csak azokat a 23 filmet értem, amik az egységes Marvel-moziuniverzum (avagy a Bosszúállók-univerzum) részeit képezik, az első 2008-as Vasembertől a két héttel ezelőtt bemutatott Pókember: Idegenben-ig. (Tehát nem az X-Men-ek, Deadpool, Fantasztikus négyes meg ezek.)

Akik már mind a 23-at látták (vagy mondjuk a legújabbat nem, de a többit igen), azok számára melyik az amelyik az összes közül a legrosszabb (leggyengébb, legunalmasabb, legvontatottabb, legkínosabb, legidegesítőbb stb.), akár a karakter/színész miatt, akár maga a sztori unalmas, rossz a látványvilág, tényleg, bármi.

Ti melyiket szeretitek a legkevésbé, és miért? Ha lehetséges és van időtök indokoljátok is meg hogy miért pont az. Ha nagyon akartok írhattok többet is, rangsorolva (ha valakinek extrém sok ideje van akár sorba is rendezheti mind a 23-at, de ilyet nem kérek feltétlen). :D

Köszönöm előre is a válaszokat!



2019. júl. 17. 23:58
1 2
 11/12 anonim válasza:
55%
Személy szerint, nekem a Hihetetlen Hulk, és a Fekete Párduc nem jött be. A Hulkot egyáltalán meg sem tudtam nézni, a Párducból pedig semmire nem emlékszem, annyira kötött le. Azért nyert csak díjat, mert csak feketék szerepelnek benne.
2019. aug. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem az Amerika Kapitány 2 és a Fekete Párduc nem tetszett.
2019. nov. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!