Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért olyan népszerű a Thevr...

Miért olyan népszerű a Thevr és ehhez hasonló csatornák? Ilyen Pewdiepie is külföldi youtuberek tekintetében, ő is a játékok játszása miatt híresült el és eléggé idegesítő személy.

Figyelt kérdés
Én személy szerint próbáltam esélyt adni nekik, de valahogy olyan érzésem volt mintha magamat felvenném játék közbe és kimondanák mindent amit látok, valamint beleüvöltenék a kamerába, ahogy ők is teszik.Szerintem nem is olyan jók a játékokban sem, szóval eléggé megdöbbent, hogy híresebbek az olyan csatornáknál akik tényleg munkát ölnek a videóikba, scriptet írnak, szerkesztik a videót és új aspektusból közelítik meg a témát vagy csak humorosak.Én olyan csatornákra gondolok mint Paul Street, az Otherworld (akiket utálnak elég sokan, mert megmondják a véleményüket, de tőlük elég sokat tanultam a videó játékokról, bár sokszor én sem értek egyet velük) és Radics Peti.A külföldiek közül is olyan csatornákat követek, mint például Corpse Husband, Danny Gonzales, Score Np, tehát akik új információkkal szolgálnak, vagy új perspektívát adnak egy adott témával kapcsolatban és esetleg viccesek.Az ilyen Pewdiepie féléket meg kerülöm.

2019. aug. 3. 11:29
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Amúgy is a tehetség és az hogy valaki milyen rendes ember az két külön fogalom.Persze nem arra céloztam hogy kötelesek adományozni ha nem hogy nagyobb bevétellel rendelkező celebek szoktak.
2019. aug. 4. 09:48
 12/34 A kérdező kommentje:
Ja meg az a helyzet hogy a cégek azért látják meg őket mert sok a feliratkozójuk és a játékok témakörében mozognak nem a nagy szakértelmük miatt.Nem fognak például egy ezer feliratkozós csatornát támagtni mert nincs nézettsége annak.
2019. aug. 4. 09:54
 13/34 anonim ***** válasza:
77%

"ki és miért szereti őket" Ezt hívják úgy hogy ízlés.

1.000 embernek 1.000 féle van. Pont úgy ahogy valaki csak Samsung telefont vesz vagy ASUS lapra építi mindig a gépét. Vagy AC/DC-t hallgat... stb esetek.


Neki ez jön be. (Pont úgy ahogy te szereted a fika magazint más meg utálja.)

2019. aug. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
De én arra a következtetésre jutottam hogy ts tartalmat összehoznak azt kb. egy hétköznapi ember is képes lenne megcsinálni.Csak kell hozzá egy kamera és el lehet kezdeni játszani.
2019. aug. 5. 14:33
 15/34 anonim ***** válasza:
84%

Nem egy ember állt neki egy kamerával meg egy mikrofonnal játszani, és hol tart most? Sehol. Ez nem így működik. Hiába hiszed ennyinek.

Ehhez kell egy normális kisugárzás, egy jó stílus, kommunikációs képesség, és nem kevés értelem.

2019. aug. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
Hát ez koránt sem így van, legalább is a külföldieknél biztos nem.Olyan youtuberek mint például Ninja, Lele Pons, főleg Morgz akiknek a célközönsége a gyerekek, felnőtteknek alkalmatlan tartalmat gyártanak.Az a baj hogy itt a Vr esetében is alacsonyan van az a bizonyos léc persze még mindüg szászir jobbak mint az említett külföldeik.És nem a Vrékat értem hogy akik azt nézik ostobák lennének, hanem hogy nem ismerik a jobb fajta tartalom gyártókat és beérik ezekkel.Ha nem vesszük az Otherworld-öt akiket utáltok mindannyian és hozzáteszem hogy megértem, bármelyik Youtubert merem ajánlani hogy sokkal jobbak.
2019. aug. 5. 17:43
 17/34 anonim ***** válasza:
85%

Én személy szerint úgy gondolom hogy a Vr srácok nyújtják (hazai téren) a legjobb gaming videókat. De ez persze szubjektív vélemény, valakinek pl nem tetszik a stílusuk, vagy ahogy játszanak ezért nem nézi őket DE azért azt mondani hogy semmit nem csinálnak és nincs benne munka, szinte röhejes. És amúgy nem tudom te hogy látod, de én nem vettem észre pofátlan rejtett szponzorációt, és nem gondolnám hogy ők pont olyanok lennének, akik simán végig hazudnak egy termékről, ha eleget fizetnek nekik. És tényleg sok felnőtt nézi őket (persze ettől még inkább a fiatalok).

Amúgy meg Paulstreet, Radics, Otherworld? Most nem azért de szerintem mindenki ismeri ezeket a csatornákat, nem gondolnám hogy "híresebbek" lennének náluk.

És nem azért de Pl én nagyon szerettem Paulstreetet régebben de mára már sokkal lejjeb van a színvonala. Szinte már nem is nézem, nekem nagyon elfajult egy olyan irányba ami nem feltétlen jó...De zeneileg azért nem rossz. Utálni nem utálom.

Az Otherworld csatornáról látom mások is úgy vélekednek mint én.:D na én pl azt nem értem hogy te meg ŐKET hogy vagy képes nézni.

Radics Peti jóarc, de nem hiszem hogy sokkal több munkája lenne egy-egy videóval mint VRéknak. Ettől függetlenül tényleg szeretem a videóit.

A másik amit nem értek, hogy miért teszed egy kalap alá a Pewdiepiet és a TheVr-t.

Oké, mindkét csatorna játékokon épül, de nekem mérföldekre vannak egymástól.

2019. aug. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
73%

JA és amúgy ha ismernéd a tartalmukat, ők is csinálnak "filmkritikákat" ezek mellett. De pontositok, ők nem valódi "filmkritikusok" és egyáltalán nem területük ők csak élvezik hogy bizonyos filmekről elmondhatják a véleményüket azaz KIBESZÉLHETIK de nem adnak hozzá szakmailag elismert kritikát, mert nincs rá prioritásuk. Csak ajánlanak úgy mond.

És látod ez a különbség köztük meg a között szenny között amit az Otherworld képvisel. Nagyban hirdetik magukat mint megmondó emberek közben meg fingjuk sincs az egészről, annyi rossz "kritika" után nem tudom elhinni hogy valamelyiknek is van közük ehhez szakmai téren. Ha meg igen, hát, nem értem hogy.

Nem mondom hogy a Thevr srácoknak ez jobban megy de legalább nem is állítják azt hogy feltétlen értenének hozzá, és nem beszélnek olyan magas lóról.

2019. aug. 9. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
De nekem az hogy ilyen fajta véleményeket formálnak a filmekről megint csak azt tükrözi hogy ők nem tehetségesebbek mint az átlag emberek.Én értem hogy szereted őket de ez inkább megszokás mint sem az ő tehetségük.Olyas fajta kisugárzásuk van, ami elég sok embernek tetszik.De ez nem tehetség.Az Otherworld meg ha megnézed hogy hogyan készítenek egy-egy videót, akkor azért feltűnhet hogy nem olyan könnyű az ő munkájuk.És megint nem a szimpátiáról beszélek vagy egy-egy kritikájuk hitelességéről, hanem hogy ők sokkal szakszerűbben készítenek videókat.Persze a külföldieknél az IGN-nél hasonló helyzetben van.Én nem szeretem az amerikai IGN-t például, mert ők is beleesnek abba a hibába hogy túl sok kontentet adnak ki és elsietik a kritikájukat így nem tudják az összes játékot megfelelően pontozni és azért szeretem az Otherworld-t jobban mert az ő videójuk nem olyan mintha valahonnan kopizták volna a véleményüket plusz ezért is mert sok esetben egyetértek velük.E mellett azért valljuk be hogy a TheVR nem nagyon szokott játékokat negatívan feltüntetni így a fanboyok se haragszanak meg rájuk.Például ha a Tomb Raider játékokat leszólnák (Mint az Otherworld a két legújabbat elég langyosnak nevezte) akkor a Tomb Raider fanboyok már nem is annyira szeretnék őket.Vagy ha leszólnák az Assassin's Creed játékokat is akkor már két játék táborában is utálnák őket egyes személyek, akik nem tűrik el hogy valaki nem kedveli a kedvenc játékukat és így tovább.
2019. aug. 11. 14:57
 20/34 A kérdező kommentje:
Azt se mondtam hogy pénzéhesek.Bevállalnak szponzor videókat, de a minőségről nem gondolom hogy hazudnának.Én csak azt mondtam hogy ha van egy leírás egy adott termékről, akkor azt simán fel lehet mondani, anélkül hogy értenének a gépekhez.
2019. aug. 11. 15:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!