Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért olyan népszerű a Thevr...

Miért olyan népszerű a Thevr és ehhez hasonló csatornák? Ilyen Pewdiepie is külföldi youtuberek tekintetében, ő is a játékok játszása miatt híresült el és eléggé idegesítő személy.

Figyelt kérdés
Én személy szerint próbáltam esélyt adni nekik, de valahogy olyan érzésem volt mintha magamat felvenném játék közbe és kimondanák mindent amit látok, valamint beleüvöltenék a kamerába, ahogy ők is teszik.Szerintem nem is olyan jók a játékokban sem, szóval eléggé megdöbbent, hogy híresebbek az olyan csatornáknál akik tényleg munkát ölnek a videóikba, scriptet írnak, szerkesztik a videót és új aspektusból közelítik meg a témát vagy csak humorosak.Én olyan csatornákra gondolok mint Paul Street, az Otherworld (akiket utálnak elég sokan, mert megmondják a véleményüket, de tőlük elég sokat tanultam a videó játékokról, bár sokszor én sem értek egyet velük) és Radics Peti.A külföldiek közül is olyan csatornákat követek, mint például Corpse Husband, Danny Gonzales, Score Np, tehát akik új információkkal szolgálnak, vagy új perspektívát adnak egy adott témával kapcsolatban és esetleg viccesek.Az ilyen Pewdiepie féléket meg kerülöm.

2019. aug. 3. 11:29
1 2 3 4
 31/34 anonim válasza:
6%

Mindenkinek más jön be , ennyi az egész .

Én szeretem az Otherworldot , de mondjuk Paul Street csatornájától hányok ....mert érdekes a csatorna tematikája csak éppen copy az egész.

2019. nov. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
Paul Street elég szimpatikus marcsak a beszéd stílusa végett is meg ha más kontent gyártókról alkot véleményt akkor is jól megindokolja az álláspontját.Bar Mr Nightmare-rol mintha tényleg copizott volna.
2019. nov. 12. 22:55
 33/34 anonim ***** válasza:
91%

A Fika magazinos Zoli ma épp a Koronavírus járványon poénkodott.

Mikor írtam hogy talán ezt nem kéne. Rögtön kiakadt.


Nem tudom hogy egy magát kritikusnak tartó ember, aki saját maga már nem bírja ha kritizálják az mennyire szánalmas.


De emberek tízezreinek a halálán poénkodni az egyértelműen beteg.

2020. ápr. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
71%
Magyarul te nem másnak a véleményére vagy kíváncsi, hanem a saját véleményedet akarod mindenkinek bebeszélni a szájába. MINDIG a külföldi videókkal jössz, csak egy baj van! Ez itt MAGYARORSZÁG! És nem külföld! A külföldiek 90%-ában idiótaságokkal szivatják a nézőiket! Nem mindegyik, de ritka az olyan aki 5 millió feliratkozónál már ne csinálná. Szerintem amiket a VR-os srácok csinálnak az nagyon jó, ugyanis attól még hogy valaki csúnyán beszél, attól még lehet jó videós, meg akkor is ha csak játszik ( úgy, hogy ők nem csak azt csinálják ráadásul ) szóval még egy kérdés! És mit csinálnak a külföldiek 85%-a? Felesleges tartalmatlan tartalmat, átverést! Szóval a külföldiek se szentek ne aggódj! Ja és az Otherworldról még egy kicsit. Szóval az legalább annyira igénytelen mint a U2row volt. Csinálnak egy videót, begyakorolt sponzorral, aztán ha felháborodik a nép, ( ami jó jel a mai világban végre ) akkor fogják és letörik! Szóval össze se lehetne hasonlítani a TheVR-t a fikamagazinnal! Sőt! Egyáltalán nem! Ja és még a címben az első kérdésre itt a válasz! Azért népszerű mert normális dolgokat csinálnak, és nem kihasználják a nézőiket mint a fika magazinosak! És jóval több eszük van mint a kérdezőnek! Üdv. Magyarországon! 🙂
2020. nov. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!